• Yeni Kız
Şarap cam Raf ile Ayarlanabilir Genişlik / Yükseklik Asılı Şarap Tutucu Baş Aşağı Şarap bardak Tutucu için Mutfak Ev Restoranlar

Şarap cam Raf ile Ayarlanabilir Genişlik / Yükseklik Asılı Şarap Tutucu Baş Aşağı Şarap bardak Tutucu için

Alıcı reytingleri:
₺ 1193.46

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Boyut : 80*25 cm : 4 sıra kadeh, 8 kupa asabilir; 100*25 cm : 6 sıra kadeh, 8 kupa asabilir; 120*25 cm : 7 sıra kadeh , 8 kupa asabilir.Yükseklik / genişlik ayarı : Şarap rafı kolunun yüksekliği ayarlanabilir, yüksekliği ayarlanabilir ve genişliği de ayarlanabilir, böylece artık çevre tarafından sınırlandırılmaz.Çeşitli depolama : Şarap şişelerinin ve şarap raflarının entegre tasarımı, çoğu kupa, kadeh ve kırmızı şarap için uygun, zarif ve şık depolama alanını artırır.Istikrarlı yük taşıyan : Yüksek kaliteli metal, yüksek sıcaklık anti-pas boya; kalınlaşmış şeffaf akrilik kurulu, istikrarlı yük taşıyan.Ev dekorasyonu : Şarap rafları ev dekorasyonu olarak da kullanılabilir : oturma odasına, yatak odasına veya mutfağa yerleştirilen süslemeler olarak, şarap bilenler için mükemmel bir hediye.Benzersiz ve orijinal hediyeler yapın!Bu fonksiyonel sanat eseri şarap severler için mükemmel bir hediye!Yabancı maddelerin düşmesini önlemek için özelliği : -5cm çit-daha kolay erişim Belirtimi için kanca ferforje İki-İsim : Tavan şarap rafı Renk : Altın, siyah Malzeme : Metal Uygulama : Ev, mutfak, bar, restoran, kulüp evi,vb. taşıyan : şeffaf Akrilik Levha, istikrarlı yük Kalınlaşmış.Boyut : 80 * 25 cm : 4 sıra kadeh asabilir, 8 kupa 100*25 cm : 6 sıra kadeh asabilir, 8 kupa 120 * 25 cm : 7 sıra kadeh asabilir, 8 kupa Sadece şarap rafları satıyoruz, başka ürün yok, ince el kitabı var ölçüm hataları ve gerçek ürünler değişebilir.Eğer satın alma ile herhangi bir sorun varsa, lütfen bize e-posta gönderin ve size en iyi hizmeti sunmaya çalışacağız.

Ürün hakkında

Name:
Ceiling wine rack
Color:
Gold, black
Material:
Metal
Application:
Home, kitchen, bar, restaurant, clubhouse,etc.
Size:
80*25 cm:
can hang 4 rows of goblet, 8 mugs
100*25 cm:
can hang 6 rows of goblet, 8 mugs
120*25 cm:
can hang 7 rows of goblet , 8 mugs
We only sell wine racks, there are no other products, there are subtle manual measurement errors, and actual products may vary. :
If you have any problem with your purchase, please kindly email us, and we will try our best to serve you. :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!