• Yeni Kız
Silikon Banyo Havlusu Geri Scrubber Kuru Vücut Peeling Scrubber Erkekler ve Kadınlar için 24.4 inç Pembe Joyvio tarafından

Silikon Banyo Havlusu Geri Scrubber Kuru Vücut Peeling Scrubber Erkekler ve Kadınlar için 24.4 inç Pembe Joyvio

Alıcı reytingleri:
₺ 19.47

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

VERİMLİ ve KONFORLU-Çok sayıda silikon kıllı fırça cildinizi kolayca temizleyebilir ve çift taraflı farklı tipte silikon kafalar da cildinize farklı masaj efektleri verir, böylece banyonuzun keyfini çıkarabilirsiniz.ENERJİ TASARRUFU ve SU KAYBI YOK-Bakire silikon sayesinde, bu silikon banyo havlusu temizlemek için sadece hafif bir durulama gerektirir, bu da pamuğa kıyasla çok fazla su tasarrufu sağlar.TEMİZ ve SIHHİ-Silikon banyo havluları yıkandıktan sonra hafifçe çalkalanarak kurutulabilir, bu da sağlığımız için iyidir ve kirli şeylerin büyümesini önler.Ve pamuklu havluların uzun süre havada kurutulması gerekir, bu da kirli şeyleri üretebilir, bu da cilt sağlığımız için iyi değildir.DOĞAL HAM SİLİKON MALZEME-Ekolojik malzemelerin kullanımı, daha çevre dostu, daha dayanıklı, daha sağlıklı, banyo ve sırt sürtünmeniz için iyi bir seçimdir.SERVİS GÜVENCESİ-Bu silikon sırt ovma hakkında herhangi bir yorumunuz veya öneriniz varsa, 12 saat içinde size tatmin edici bir cevap vereceğiz.İyi pul pul dökün.fazla yağ ve kalıntı.Akne koparmalarını azaltın.Cildi iyileştirin texture.no vücut yağları, koku yok, küf yok.İyi pul pul dökülüryağ ve kalıntı yok.Akne oluşumunu azaltın, cilt dokusunu iyileştirin.temizlemeyi daha kolay hale getirin.tüm sırtın ulaşılması zor yerlere bile dayanıyor.bu silikon duş ile vücut alanları towel.no vücut yağları, koku yok, küf yok. - pamuklu havluların sunamayacağı her şey!.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!