• Yeni Kız
LASSKY Silikon Fırçalar, Çift Uçlu Silikon Yüz Maskesi Fırçası, Yüz Temizleme Fırçası, Premium Yumuşak Yüz Maskeleri Krem, Vücut Losyonu,Nemlendirici (Yeşil+Pembe)için Diğer Cilt Bakım Aplikatörü Aracı

LASSKY Silikon Fırçalar, Çift Uçlu Silikon Yüz Maskesi Fırçası, Yüz Temizleme Fırçası, Premium Yumuşak Yüz

Alıcı reytingleri:
₺ 19.47

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

* Premıum Mertıal : Silikon maske fırça kafası, aplikatör cilt bakım ürünleri için uygun, yumuşak ve pürüzsüz, üstün kaliteli silikondan yapılmıştır. *Çok fonksiyonlu çift kafa tasarımı : silikon yüz maskesi fırçası tasarlanmış 2 kafaya sahiptir, bir kafa yüz temizliği için silikon fırça kafasıdır ve diğer kafa aplikatör için esnek silikon spatuladır, 2'si 1 arada tasarım günlük gereksinimlerinizi karşılayacak, kullanışlı ve kullanımı kolaydır. *Her iki tarafta kaba parçacıklar ve ince parçacıklar vardır.Maske kalıntılarını, kütini, ölü cilt hücrelerini etkili bir şekilde temizler,Yumuşak Yüksek dereceli silikon yüz temizleme fırçası, cildinize zarar vermeden tahriş etmeden en yumuşak ve en nazik etkili yüz temizleme ve masajı sağlar. * Silikon fırça ürünü emmez, bu da yüz maskelerinin ve diğer cilt bakım ürünlerinin eşit katmanlarını uygulamayı kolaylaştırır.Vücut losyonu, vücut yağı ve diğer cilt bakım ürünleri için uygundur. *Yüz fırçasının cilt bakım ürünlerinin ince katmanlarını eşit şekilde uygulaması kolaydır ve su ile temizlenmesi kolaydır.Küçük boyut ve hafiflik, çantada seyahat etmek için kolayca alabilir.Parmaklarınızın cilt bakım ürününüze bulaşmasından hala endişe duyuyor musunuz?Silikon Fırçalarımız cilt bakım ürünlerinizin kirlenmesini azaltmanıza yardımcı olabilir.Açıklama : 1、silikon malzeme, yumuşak ve deforme değil. 2.Gözleriniz ve burun bölgeniz gibi yüzünüzün ulaşılması zor ve daha küçük bölümlerinin etrafında kullanımı daha kolaydır. 3. Fırçanın her iki tarafındaki kaba ve ince parçacıklar. Efficiently Maske kalıntılarını, kütin, ölü cilt hücrelerini etkili bir şekilde temizler,Yumuşak Yüksek dereceli silikon yüz temizleme fırçası, cildinize zarar vermeden tahriş etmeden en yumuşak ve en nazik etkili yüz temizliği ve masajı sağlar. 4、Düz kafa bıçak şeklindeki uç : Sıvıya dayanıklı pürüzsüz,yumuşak ve tam silikon yüzey,krem ve sıvıya yapışması kolaydır,bu nedenle yüz maskesi çamurunu yüze kolayca eşit bir şekilde uygulayın,cildinize zarar vermez ve güzellik ürünlerinin israfını önemli ölçüde azaltır.Yüz maskesi, soyma, serum ve diğer cilt bakım ürünleri için uygundur.Sonraki cilt bakım ürünleri daha iyi absorpted olun.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!