• Yeni Kız
Cllena 12 V / 24 V MPPT Solar Şarj Regülatörü ve DC DC Pil Şarj Harici Bağlantı Bluetooth Dongle için BS126030 / BS123020 / B2B1260 / B2B1230

Cllena 12 V / 24 V MPPT Solar Şarj Regülatörü ve DC DC Pil Şarj Harici Bağlantı Bluetooth Dongle için BS126030

Alıcı reytingleri:
₺ 264.30

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Tabloya göre, bağlantı telinin özelliklerini, sigortanın uzunluğunu ve özelliklerini seçin.Şarj Akımı : 30 A.Lütfen şarj kontrol cihazını ana aküye mümkün olduğunca yakın bir yere takın ve çevreyi temiz, düzenli ve iyi tutun ventilated.It bir sıcaklık sensörü takmanız şiddetle tavsiye edilir.Bataryanın ters bağlantısı ekipmana ciddi zararlar verecektir.Sabit gerilim şarj : akü voltajı, şarj voltajı artırmak için yükseldiğinde akım düşmeye başlar ve sabit gerilim şarj girer ve şarj süresi sabit voltaj 2h olur.It neme dayanıklı, su geçirmez ve korozyona dayanıklı bir yere monte edilmelidir.Çalışma Sıcaklığı : -20°C 50°C.Şarj kontrol cihazı çalışırken, fan ısı çıkarır, bu nedenle takarken şarj kontrol cihazının arkasında en az >10 cm bıraktığınızdan emin olun.Bu Bluetooth modülü güneş kontrol cihazının bir aksesuarıdır. Aktivasyon Kontrol Girişi “D+”.Farklı pil artırma şarj voltajları, şarj parametrelerinin piline atıfta bulunur.Şarj kayan : Sonra sabit gerilim şarj işlemi tamamlandığında, yüzen şarj başlar, akım azalır, ve akü voltajı floating şarj voltajı korur.Nominal Gerilim : 12 V.Gözetimsiz Şarj : Elektronik olarak kontrol edilen aşırı yük, aşırı ısınma, aşırı voltaj, kısa devre, yanlış davranış ve pilin geri deşarjına karşı çoklu koruma, şarj cihazı ve pilin tamamen ayrılmasına kadar kademeli olarak azaltılır.Harici sıcaklık sensörü : ortam sıcaklığı pili şarj etmek için parametreleri etkileyecektir. 1 x B2 B1230 pil şarj cihazı.Lityum pil otomatik uyandırma fonksiyonu : Lityum pil BMS herhangi bir nedenle korunduğunda, kontrolör bms'yi otomatik olarak uyandırabilir ve lityum pili şarj etmeye devam edebilir.Kontrolörün, özellikle yüksek sıcaklığa sahip yerlerde, pilin sıcaklığına göre parametre kompanzasyonu yapması gerekir changes. 1 x Kullanım Kılavuzu.Boost şarjı : Akü voltajı sabit voltaj şarj voltajına ulaşana kadar maksimum akıma göre şarj edin.Tam otomatik şarj : Pili sürekli şarj etmek için, kontrolör her zaman araç aküsüne bağlanabilir, şarj enerjisi durduğunda, örneğin araç sürüşünü durdurduğunda, pil ters yönde boşalmaz.Over-16 V 8 V gerilim Kesilmesi : 15,5 V.Referans şarj parametreleri.Sinyal Çıkışı "OK/TR" Pozisyon "TR", Kesme Röle Bypass/max : 12 V/1 A Geçin. 12 V Pil için 12 V Pil Şarj : .To bir sabit üzerine monte edilebilir surface.16 V Voltaj Aralığı : 10.Kullanıcının uygulama aracılığıyla denetleyicinin çalışma parametrelerini görüntülemesi gerektiğinde ve denetleyici, çalışma parametrelerini özel bir uygulama ile Bluetooth modülü aracılığıyla cep telefonuna gönderir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!