• Yeni Kız
Fischer FAZ II 8/5 K R Cephelerin, Korkulukların, Ahşap Yapıların Betona Sabitlenmesi için Cıvata Ankrajı, Onaylı, Paslanmaz Çelik, 50 Adet, Ürün No. 538990

Fischer FAZ II 8/5 K R Cephelerin, Korkulukların, Ahşap Yapıların Betona Sabitlenmesi için Cıvata Ankrajı,

Alıcı reytingleri:
₺ 289.56

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Kısa ve pratik : en yüksek talepler için kompakt ankraj, maksimum yük kapasitesi için genleşme klipsi ile-bu, daha az bağlantı noktası ve daha küçük ankraj plakalarının gerekli olduğu anlamına gelir.Kurulum : birkaç çekiç darbesi ve minimum sıkma kayması, kolay ve rahat kurulum sağlayarak zaman ve çabayı azaltır.Yapı malzemeleri : Çelik ankraj, C20/25 ila C50/60 betonda, çatlamış ve çatlamamış ve C12/15 ve C80/95 betonu için uygun olarak onaylanmıştır.Uygulamalar : duvarları, korkulukları, ahşap yapıları, kablo kanallarını, konsolları, açık havada takmak için.Kutu içeriği : 50 x Fischer cıvata ankrajları FAZ II (FAZ II 8/5 K A4), diş : M8 x 23 (çap x uzunluk mm olarak).Fischer FAZ II cıvata ankrajı, en yüksek talepler için çelik ankrajdır.Çelik ankraj ile ağır yükler çatlamış betona sabitlenir.Kolay kurulum sayesinde FAZ II özellikle esnek bir şekilde kullanılabilir.Denenmiş ve test edilmiş genleşme klipsi, yükleri betona güvenli bir şekilde yönlendirir ve en yüksek yük kapasitesine izin verir.Çelik ankraj, korkulukları, kablo kanallarını ve konsolları sabitlemek için idealdir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!