• Yeni Kız
Aomryom 2 paket Sürüngen UVA/UVB ısı lambası fikstür ile 3-pcs 50 W ısı Ampuller, yükseltilmiş uzatılmış ayarlanabilir Standı ve Soket, Kertenkele kaplumbağa Turtoise yılan akvaryum Habitat için ısı lambaları ve ampuller

Aomryom 2 paket Sürüngen UVA/UVB ısı lambası fikstür ile 3-pcs 50 W ısı Ampuller, yükseltilmiş uzatılmış ayarlanabilir

Alıcı reytingleri:
₺ 145.20

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

* Katı Seramik Taban-Sürüngen lambaları için uygundur, yüksek sıcaklıklara dayanabilir. * Klipsli Tasarım-Sağlam bir kelepçe kolay kurulum sağlar.Sadece masaya veya evcil hayvan evinin diğer kenarına klipsleyin. * Esnek Ayar - Esnek bir kaz boynu lamba boynu mükemmel bir açıya ayarlayabilir. * Yaygın Kullanım - Standart seramik soket ampul, ısı yayıcı, UVA / UVB ampul, kızılötesi yayıcı vb. Ile kullanılabilir. * Değer Paketi-50 watt'ta 2 fikstür ve 3 UVA ampul dahildir. Mesafe Fikstür ve hayvanlar arasında Tutmak pet ışıkları yanıyor önlemek için ( UYARI : .).Özellikler : Malzeme : Seramik, Metal.Renk : Siyah.Soket : E26 / E27 Vida Tabanı.Giriş Voltajı : AC 110-130 V. Maksimum Yük : 200 Watt (Ampulün maksimum gücü 200 Watt veya daha düşük veya ampulün/lambanın yüzey sıcaklığının 250 ℃ üzerinde.) Floresan, akkor, seramik ısıtıcı, UVA UVB ampul, halojen, LED vb.Ile kullanım içindir.Sürüngenler, amfibiler, kuşlar, balıklar, memeliler vb.Için uygundur.Paket Içeriği : 2 x sürüngen lamba tutucu ve 3x50 W ısı ampuller.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!