• Yeni Kız
4 Parça A6 PU Suni Deri Defter Bağlayıcı Gevşek Yaprak Bağlayıcı Doldurulabilir 6 Halka Bağlayıcı Kapak Manyetik Toka Kapatma ile A6 için Dolgu Kağıt (Mavi, Mor, Siyah, Yeşil)

4 Parça A6 PU Suni Deri Defter Bağlayıcı Gevşek Yaprak Bağlayıcı Doldurulabilir 6 Halka Bağlayıcı Kapak Manyetik

Alıcı reytingleri:
₺ 59.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Ne alacaksınız : 4 adet A6 PU suni deri defter bağlayıcıları alacaksınız ,böylece günlük yaşamınız ve planlarınız hakkında tamamen kişisel defterinizi veya kendi şablonlarınızla istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz; Kişiliğinizi göstermek için oldukça farklı bir A6 bağlayıcı planlayıcısı olacaklar.Dayanıklı malzeme : bağlayıcı kapağı kaliteli PU deri yüzeyden yapılmıştır; Su geçirmez çift katmanlar birbirine sıkıca bağlanır, manyetik toka gizliliğinizi sağlarken kolayca açılır ve kapanır; Ve paslanmaz çelik bağlayıcı 6 yuvarlak halkaya sahiptir, planlayıcı sayfalarını esnek bir şekilde ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz.Hafif ve uygun boyut : gevşek yaprak bağlayıcıları yakl. 100-120 yaprak kağıt tutabilen 7.5 x 5.2 x 1.2 inç; Hafiftir ve elinizde tutması kolay uygun bir boyuttadır veya bunları çantalarınıza ve sırt çantalarınıza kolayca koyabilirsiniz.Pratik tasarım : doldurulabilir 6 ring binder uygun bir toka kapatma, 1 kart tutucu, 1 kalem tutucu ve 6 paslanmaz çelik bağlayıcı halkaları; bu PU cilt kapağı okulda defter olarak uygulanması için, office notebook, Seyahat Dergisi, eskiz defteri, Not Defteri, kişisel Organizatör ve planlayıcısı, vb ile tasarlanmıştır.Güzel hediye : gevşek yaprak bağlayıcı kapağı kaliteli sentetik deri malzeme ile el yapımıdır, bu nedenle defter bağlayıcıları mezunlar, öğretmenler, öğrenciler, yöneticiler vb.İçin pratik ve hassas bir Noel Günü, Yeni Yıl Günü, Sevgililer Günü ve doğum günü hediyesi olabilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!