• Yeni Kız
Amerikan TV Sevies Çıkartmalar Laptop için [50 PCS]Ürpertici Maceraları Sabrina Çıkartmalar için Su Şişesi Kaykay, Buzdolabı, Hidro Şişeler, Çıkartması, Su Geçirmez Vinil Çıkartması Yetişkinler için, Tenns

Amerikan TV Sevies Çıkartmalar Laptop için [50 PCS]Ürpertici Maceraları Sabrina Çıkartmalar için Su Şişesi

Alıcı reytingleri:
₺ 14.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

♦ Yüksek kaliteli etiket : Etiket, güneş koruması ve su geçirmez olan su geçirmez PVC malzemeden yapılmıştır.Yaklaşık 3-6 inç 50 adet Serin çıkartmalar Hiçbir çoğaltır. gift En iyi hediye : Etiket Çıkartmaları, çocuklarınız, arkadaşlarınız, sevgilileriniz için DIY dekorasyonuna en iyi hediye.Çıkartmalarınızı alın, Yüzeyi temizleyin, Etiketleyin, sonra hayal gücünüzü kullanın ve şimdi eserler yaratın. ✔ Zengin kullanım senaryoları : Dizüstü Bilgisayarları, Macbook, Kaykayları, Bagajları, Arabaları, Tamponları, Bisikletleri, Bisikletleri, Yatak Odasını, Seyahat Çantasını, Bisiklet, Motosiklet, Snowboard, ps4'ü kişiselleştirmek için mükemmeldir. use Kullanımı kolay : Her çıkartmayı keseriz, çıkartmayı alırsınız, çıkartmanın arkasındaki koruyucu filmi çıkarmanız yeterlidir ve yapıştırmaya başlayabilirsiniz. ⭐️- Satış koruma sonra : Eğer herhangi bir sorunuz Varsa, lütfen bizimle irtibata geçiniz.Teşekkür ederim.Özellik : 1. Güneş koruyucu ve su geçirmez!Güvenli ve çevre dostu, solma yok. 2. Resim net ve baskı mükemmel. 3. Kalıntı bırakmadan çıkarılması kolaydır. 4. Soyulması ve diğer yerlere yapışması kolaym Alzemeler : Vinil PVC.Miktar : 50 Adet.Kullanımı kolay : - Çıkartmayı alın ve arkadaki kağıdı yırtın. - Etiketi boşluk bırakmadan nesnenin yüzeyine sıkıca yapıştırın. - Doğru yapıştırılmamışsa, yırtıp tekrar yapıştırabilirsiniz. -Daha güçlü hale getirmek istiyorsanız, lütfen bir saç kurutma makinesinin sıcak havasıyla üfleyin ve düz hale getirmek için elinizle hafifçe bastırın.Sıcak ipucu : Bu çıkartmalar pürüzlü, pürüzlü ve kirli yüzeyler için uygun değildir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!