• Yeni Kız
TORUNLAR iwantthatsign.com Torunlar Gemide İşareti, Torunlar Gemide İşareti, Bebek Gemide Araba İşareti, Geleneksel Sarı Torunlar Gemide, Bebek Araba İşareti

TORUNLAR iwantthatsign.com Torunlar Gemide İşareti, Torunlar Gemide İşareti, Bebek Gemide Araba İşareti, Geleneksel

Alıcı reytingleri:
₺ 17.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Yüksek Görünürlüklü Lamine Araba İşareti.Birinci sınıf' LYSON ' Solmayan UV Işınlarına Dayanıklı mürekkeplerle üretilmiştir.Sadece ingiltere'de tasarlanmış ve üretilmiştir.20mm Yeniden Kullanılabilir, İşaretsiz Vantuz İle Birlikte Verilir - Sıkıca Yerinde Kalması Garanti Edilir.Süper Canlı Renkler, Yüksek Görünürlük.Otomobil, Kamyonet, Kamyon ve Karavan gibi Araçlar, her marka ve Model için uygundur. 14cm (5.5") Yüksek x 14cm (5.5") Geniş - Sürücü Görünürlüğünü Engellemeden Görüntüleme için En Uygun Boyut. Anında Kullanıma %100 Hazır.Herhangi bir pencereye veya pürüzsüz bir yüzeye yapışır.Gemide bebek tarzı araba işareti.Birinci sınıf' LYSON ' Solmaz UV Işınlarına Dayanıklı mürekkep kullanılarak üretilmiştir . % 100 görüntülenmeye hazır.Otomobil, kamyonet, kamyon ve karavan gibi araçlar, her marka ve model için uygundur.Ekstra sertlik için parlak laminat kaplama.İngiltere'de en yüksek kalitede süper parlak mürekkepler kullanılarak üretilmiştir.Sağlam bir şekilde yerinde kalmalarını garanti eden yeniden kullanılabilir Amerikan 'vantuz' ile birlikte verilir.Pürüzsüz yüzeyli herhangi bir pencerenin her iki tarafına basit ve anında tutturma.İşaret Boyutları - 14cm (5.5") yüksek x 14cm genişliğinde (5.5") sürücü görünürlüğünü engellemeden görüntülemek için en uygun boyut.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!