• Yeni Kız
Kakoop USB Flash Sürücü Büyük Dosyaları Destek / Yüksek Kapasiteli USB Flash Sürücü / USB 3.0 Uyumlu / Yüksek Hızlı Veri Transferi / Kedi Pençe U Disk

Kakoop USB Flash Sürücü Büyük Dosyaları Destek / Yüksek Kapasiteli USB Flash Sürücü / USB 3.0 Uyumlu / Yüksek

Alıcı reytingleri:
₺ 17.01

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

★TAK VE ÇALIŞTIR : Tak ve çalıştır, herhangi bir yazılım yüklemeye gerek yok.Aileniz ve arkadaşlarınız için güzel bir hediye.Bunu ona vermeden önce onunla ilgili bazı videoları ve fotoğrafları kopyalayın. ★USB 3.0 UYUMLULUĞU : Tam uyumlu USB 3.0 protokolü ile 5 Gbps veya 650 Mbps'ye kadar yüksek hızlı veri aktarımı elde edersiniz. ★HAREKETLİ PARÇA YOK : Bu USB flash sürücünün mekanik hareketli parçaları yoktur ve arızalanabilecek neredeyse hiçbir şey olmadığı için daha uzun süre dayanır. ★İNCE VE KOMPAKT tasarım : Bu USB sürücünün ince ve kompakt tasarımı, her yere taşımanızı sağlar.Bu flash sürücüyle hacimli harici sabit diskler taşımanıza gerek yoktur. ★PVC malzeme : hafif, ısı yalıtımı, neme dayanıklı, alev geciktirici, iyi dielektrik, güçlü eğilme mukavemeti ve darbe tokluğu, kırıldığında yüksek uzama.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!