• Yeni Kız
Çuval Bezi Şerit, Çuval Bezi Şerit Rulo Çuval Bezi Kumaş Zanaat Şerit Çuval Bezi Kumaş Şerit Düğün için Hediye Paketleme için Ev için Parti(5 cm Orta Delik dantel)

Çuval Bezi Şerit, Çuval Bezi Şerit Rulo Çuval Bezi Kumaş Zanaat Şerit Çuval Bezi Kumaş Şerit Düğün için Hediye

Alıcı reytingleri:
₺ 27.27

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

İyi üretim teknolojisi kullanır ve çuval bezi şeridi zarif, hafif ve taşıması kolaydır.Çuval bezi şeridi beş metre uzunluğundadır, bu da sizin herhangi bir dikiş ve işçiliği ihtiyacınızı karşılayabilir ve zanaat severler için bir hediye olarak kullanılabilir.Geniş bir kullanım alanına sahiptir ve düğün partileri, aile toplantıları, şişe süslemeleri, el sanatları, hediye paketleme vb.Için uygundur.Bu çuval bezi rulosu açık kahverengidir ve öğelere retro ve klasik bir his katabilen doğal bir görünüme sahiptir.Jüt ve beyaz dantelden yapılmış ve çuval bezi şeridi güçlü, dayanıklı, giyilmesi kolay değil, solması kolay değil ve uzun ömürlüdür.Özellik : 1. Jüt ve beyaz dantelden yapılmış ve çuval bezi şeridi güçlü, dayanıklı, giyilmesi kolay değil, solması kolay değil ve uzun ömürlüdür.2. Bu çuval bezi rulosu açık kahverengidir ve öğelere retro ve klasik bir his katabilen doğal bir görünüme sahiptir.3. İyi üretim teknolojisi kullanır ve çuval bezi şeridi zarif, hafif ve taşıması kolaydır.4. Çuval bezi şeridi beş metre uzunluğundadır, bu da sizin herhangi bir dikiş ve işçiliği ihtiyacınızı karşılayabilir ve zanaat severler için bir hediye olarak kullanılabilir.5. Geniş bir kullanım alanına sahiptir ve düğün partileri, aile toplantıları, şişe süslemeleri, el sanatları, hediye paketleme vb.Için uygundur.Şartname : Öğe Türü : Çuval Bezi Ribbon Material : Jüt Kumaş, Lace Specification : 1pc Uses : Ev, Çemberleme, Dekorasyon, Vb.Uygulama kapsamı : Çoğu sahne Paket listesi : 1 x çuval bezi şerit.

Ürün hakkında

Item Type:
Burlap Ribbon
Material:
Jute Cloth, Lace
Specification:
1pc
Uses:
Household, Strapping, Decoration, Etc.
Scope of Application:
Most Scenes
Package List:
1 xBurlap Ribbon :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!