• Yeni Kız
Yeşil Extreme 2 Paketi Yedek Sony NP-FZ100 Pil 2280 mAh ve Akıllı Kompakt Şarj için LCD ekran ile Sony Alpha 9, A9, Mark II Alfa 9R, A9R, Alfa 9 S, A7RIII, A7RIIII, A7R3, a7 III Kamera

Yeşil Extreme 2 Paketi Yedek Sony NP-FZ100 Pil 2280 mAh ve Akıllı Kompakt Şarj için LCD ekran ile Sony Alpha

Alıcı reytingleri:
₺ 224.85

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Açıkça görülebilen sayısal ve çubuk ekranı sayesinde ne kadar şarjın tamamlandığını anında öğrenin, bu da şarjın yüzde kaçının yapıldığını hemen size bildirir.Bir FOTOĞRAF fırsatını asla kaçırmayın - Sony dijital fotoğraf makineniz için özel olarak tasarlanmış yeni bir batarya ile bir daha asla ömür boyu bir anı kaçırmayacaksınız.Yeşil Aşırı Piller, kullanımlarını en üst düzeye çıkarmak ve enerji sorumluluğuna mütevazı bir şekilde katkıda bulunmak için yenilenebilir enerji hücreleri aracılığıyla korumayı teşvik eder. Uyumluluk ve performans için orijinal üreticilerin spesifikasyonlarını karşılamak veya aşmak üzere tasarlanmıştır.Paket Içerir -2 x Yeşil Extreme NP-FZ100 Piller 1 x Kompakt akıllı Şarj 1 x Pil Plaka Yeşil Extreme 1-Year ABD Garanti.Uzun pil ömrü sağlamak için yüksek dereceli enerji hücreleri ve malzemelerle üretilmiştir. en yeni kamera ve cihaz gereksinimleriyle %100 uyumludur - Laboratuarda Test Edilmiş Hücre Kapasitesi.Uyumlu kameralarsony NP-FZ100 piller için LCD Ekranlı Alfa a9 Alfa a7 R III Alfa a7 III Yeşil Aşırı Kompakt Akıllı Şarj Cihazı, ciddi profesyoneller ve hobiler için bir zorunluluktur.İki pil ve kompakt bir akıllı şarj cihazı ile size eksiksiz bir yedekleme çözümü sunulur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!