• Yeni Kız
TEHAUX 1 Paket Kedi Aktif Karbon Filtreler Yavru kum kabı Filtrasyon Aksesuarları Koku Giderme Filtresi Pet Malzemeleri (1 Paket/ 4 Adet) - Pet Köpek Malzemeleri

TEHAUX 1 Paket Kedi Aktif Karbon Filtreler Yavru kum kabı Filtrasyon Aksesuarları Koku Giderme Filtresi Pet

Alıcı reytingleri:
₺ 168.90

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Çöp kutusunun hoş olmayan koku problemini çözmek için iyi bir çözüm, kokuları gidermek için iyi şeyler yapın.Kubbe kedi kumu kutusu ve farklı şekillere sahip diğer çoğu kedi kumu kutusu için iyi uyum sağlar ve çöp kutusundan gelen kokuları gidermeye yardımcı olur.Yüksek kaliteli aktif karbon fiberden yapılmış, güçlü adsorbe etme kabiliyetine sahiptir.Evcil kedileriniz veya yavru kediniz için güzel bir hediye.Kullanarak kedileriniz için taze bir durum yaratın.Beyaz Renkli. - Malzeme : Aktif karbon fiber. - Boyutu : Yaklaşık. 17x15x2 cm. - Yüksek kaliteli aktif karbon fiber yapılmış, güçlü adsorbe yeteneği ile. - Kubbe kedi kumu kutusu ve farklı şekillere sahip diğer çoğu kedi kumu kutusu için iyi uyum sağlar, çöp kutusundan gelen kokuları gidermeye yardımcı olur. - Çöp kutusunun hoş olmayan koku problemini çözmek için iyi bir çözüm, kokuları gidermek için iyi şeyler yapın. - Kullanarak kedileriniz için taze bir durum yaratın. - Evcil kedileriniz veya yavru kediniz için güzel bir hediye.Paket 1 filtre yastığı içerir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!