• Yeni Kız
Xiangxin Paslanmaz Çelik Baharat Kavanoz, Kolaylık Baharat Kavanoz, tutarlı Demlemek Ayarlanabilir İşlevselliği için Acemi Kahve Bar Ev Mutfak(Küçük)

Xiangxin Paslanmaz Çelik Baharat Kavanoz, Kolaylık Baharat Kavanoz, tutarlı Demlemek Ayarlanabilir İşlevselliği

Alıcı reytingleri:
₺ 299.40

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yeniden kullanılabilir ve dayanıklı : tekrar tekrar kullanılabilir ve uzun süre kullanım için dayanıklı.Baharat kavanozunu temiz ve hijyenik tutan kapak ile birlikte gelir.Baharat veya kahvenizi saklamak için kullanabilirsiniz, kullanımı kolaydır.Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzeme, güvenli ve non-toxic.It kullanımı kolay, çok kullanışlı bir mutfak aletidir.Baharat kavanozu paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve güvenlidir ve non-toxic.It baharatınızı saklamak için kullanılabilir; tekrar tekrar kullanılabilir ve uzun süre kullanım için dayanıklıdır.Özellikleri : Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzeme, güvenli ve toksik olmayan.Baharatlarınızı veya kahvenizi saklayabilirsiniz, kullanımı kolaydır.Baharat kavanozunu temiz ve hijyenik tutan kapak ile birlikte gelir.Yeniden kullanılabilir ve dayanıklı : tekrar tekrar kullanılabilir ve uzun süre dayanıklı use.It kullanımı kolay, çok kullanışlı bir mutfak aletidir.Spec : Durum : %100 % Yepyeni Malzeme : 401 Paslanmaz Çelik Renk : Gümüş Boyutu : S, M, L(İsteğe Bağlı) Küçük Boyutu : yaklaşık. 5 * 7 cm / 1.96 * 2.75 in Orta Boyutu : yaklaşık. 6.5 * 8 cm / 2.55*3.14 in Büyük Boyutu : yaklaşık. 6.5 * 11 cm / 2.55*4.33 Ağırlık : yaklaşık. 50 ~ 85g / 19.68~33.46 oz Paket listesi : 1 * baharat Kavanoz Notlar : 1. Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!