• Yeni Kız
Dikey Baharat - 22x1. 5x11 DC-Dolap Depolama için Baharat Rafı-2 Çekmece-2 Katlı - Kolay Kurulum-Boyut: 4.6 Genişlik x 9.25 Yükseklik x 10.6 Derinlik-ABD'de Üretilmiştir

Dikey Baharat - 22x1. 5x11 DC-Dolap Depolama için Baharat Rafı-2 Çekmece-2 Katlı - Kolay Kurulum-Boyut: 4.6

Alıcı reytingleri:
₺ 293.25

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

EN KÜÇÜK ALANDAKİ BAHARATLARIN çoğu-PATENTLİ tasarım-ABD'de üretilen KALİTE-Alt raflarda 10 normal (2” çap x 5” boyunda) kavanoz ve üst raflarda 10 yarım boy baharat kavanozu düzenler.Küçük bir alanda birçok baharat, arka sırayı sizin için kolayca öne çıkarır. 2 AYRI ÇEKMECE, HER BAHARAT sırası İÇİN BİR TANE-Her 2.10 "genişliğinde x 10.05" uzunluğunda çekmece, krom çelik bilyalı rulmanlı bir kızak üzerinde kayar.Cepheler ve sırtlar şeffaf akriliktir (Pleksiglas).Çekmeceler ve taban, uzun ömür ve kolay temizlik için Poly Tuf hdpe'dir.1/2 BOYUTLU BAHARAT KAVANOZLARININ yığınını BİLE tutar-Hepsine kolayca erişin-ÇOK BASİT KURULUM-Bir tornavida tek araçtır.Monte edilmiş olarak gelir ve montaj vidaları içerir.ESNEK KENARLAR bizi diğerlerinin üzerine yerleştirir (mini bungie) - Tüm konteynerlere eksiksiz ve kolay erişim sağlar.BOYUTU : 10.60 "derin x 4.6" geniş x 9.25 " uzun boylu.DERİNLİK = kabinin arkası kapalı kapının içine.GENİŞLİK = menteşeler arasında . YÜKSEKLİK = 1/2 boy baharat kavanozları için 9.5" uzun alana ihtiyaç duyar.EN İYİSİNİ HAK EDİYORSUN, BU ABD yapımı İŞÇİLİK-Bu ORİJİNAL BAHARAT rafı ÇEKMECESİ.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!