• Yeni Kız
Escape Fitness Dayanıklı Çok Fonksiyonlu Kuvvet Antrenmanı Egzersiz Ekipmanları Bireysel veya Grup Antrenmanları için 17.6 Pound Ağırlık Kaldırma GRİPR, Gri

Escape Fitness Dayanıklı Çok Fonksiyonlu Kuvvet Antrenmanı Egzersiz Ekipmanları Bireysel veya Grup Antrenmanları

Alıcı reytingleri:
₺ 171.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

17.6 KİLOLUK ağırlık : 17.6 kiloluk / 8 kilogram GRIPR, normal kuvvet antrenmanı veya esneklik rutininize ekstra kütle ve ağırlık ekleyerek kullanıcılara meydan okuyor.KUVVET antrenmanı TEKNİKLERİNİ geliştirin : Kavrama gücünü geliştirmek, denge koordinasyonunu, tekniğini ve baştan ayağa kuvvet antrenmanını geliştirmek için hazırlanmış yenilikçi tasarım.Tek tek YA da GRUPLAR HALİNDE KULLAN : tek tek çift sallanan, saygısız ve GRİPR geçerek tren Egzersiz ya.DAYANIKLI, YUMUŞAK MALZEME : Sızıntıyı önlemek için zemine ve dikişli kenarlara zarar vermemek için yumuşak malzemeden üretilmiştir; Kumaşla birlikte uzanan ve ömür boyu kullanım için görünür kalan kauçuk baskı ile tasarlanmıştır.KÜÇÜK KULLANIŞLI EKİPMAN : Küçük ama güçlü egzersiz ekipmanları evinizde veya ofisinizde uygun depolama sağlar; Boyutlar (U x G x Y) : 8,5 x 8,5 x 2 inç.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!