• Yeni Kız
Akrilik Dönebilen Kalemlik, DSVENROLY Temizle İşlevli Kalem Organizatör Depolama için Masa, nefis Masaüstü Kırtasiye Organizatör Caddy Ofis Okul Ev Sanat Malzemeleri Kalem Organizasyon için

Akrilik Dönebilen Kalemlik, DSVENROLY Temizle İşlevli Kalem Organizatör Depolama için Masa, nefis Masaüstü

Alıcı reytingleri:
₺ 47.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Üstün Malzeme】Dayanıklı akrilikten yapılmıştır.Kristal berraklığında tasarım, tüm içerikler için mükemmel netlik sağlar.Parlak ve pürüzsüz bir yüzey için mükemmel işçilik, mükemmel dokunma hissi. 【Dönebilen Çekmece】 2 döner çekmeceli akrilik masa saklama kutusu.Zarif yapı, muhteşem görünüm ve ayırt edici tasarım herkesin dikkatini çekecektir.İşimizin veya çalışmamızın tadını çıkarmak için kullanın. 【Çizilmeye Dayanıklı】 Şeffaf dönebilen kalem saklama tutucusu özellikle pratiktir ve asla modası geçmez.Yükseltilmiş alt tasarım, masa organizatörlerinin ve masaüstlerinin çizilmesini önler. 【Geniş Uygulama】 Ofisinize, çalışma alanınıza, yatak odanızın masaüstüne benzersiz bir stil ekleyin.Sadece kalemleri, cetvelleri, silgileri, pulları, düzeltme bantlarını değil aynı zamanda kozmetik fırçaları, saç bağlarını, mücevherleri vb.Saklamak için de idealdir. 【Package Contents】1 Adet x Şeffaf Akrilik Masa Kalemlik, hiçbir montaj gerekli.Genel boyut 3. 8x3. 8x4. 7 inç/9. 7x9. 7x11. 9 cm.It özellikle hediye olarak mükemmel.Masa için Akrilik Kalemlik, çeşitli öğelerinizi düzenli tutar ve düzgün bir masaüstü sizi daha yaratıcı hale getirir. -Özellikler : 【Dönen Çekmece】 2 dönen çekmece, muhteşem yapı ve zarif tasarım masaüstünüzü benzersiz kılar. 【Şeffaf Akrilik Kalemlik】 Cam gibi ama camdan daha güçlü, zarafeti ve dayanıklılığı birleştirir, içinde ne olduğunu açıkça görebilirsiniz. 【Muhteşem tasarım】 Sağlam akrilikten yapılmış, kristal berraklığında, kenarlarda veya köşelerde çizik veya çatlak yok, güvenli ve mükemmel netlik sağlamak için keskin veya bulanık kenarlar yok. 【Geniş Kullanım Yelpazesi】 Kalemleri, cetvelleri ve diğer ofis/okul malzemelerini saklamak için ofis, okul ve ev için mükemmeldir, ayrıca kozmetik ve mücevher saklama kutuları olarak da mükemmeldir. - Şartname : Malzeme : Prim akrilik Boyutu : 3.86x3. 86x4. 72 inç/9. 8x9. 8x12 cm. (Lütfen manuel olarak ölçülen boyutta 1-2 cm hataya izin verin.) Renk : Şeffaf - - - - - Paket içerir : Masaüstü için 1 adet x Dönebilen Sanat Kaynağı Organizatörü Getirin, masanızı parlak ve düzenli tutmak için kalem organizasyonumuzu kullanın, masaüstündeki farklı depolama ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Ürün hakkında

Material:
Premium acrylic
Size:
3.86 x 3.86 x 4.72 inches/9.8 x 9.8 x 12 cm. (Pls allow 1-2 cm error in the size measured manually.)
Color:
Transparent
:
--Package contains
1Pc x Rotatable Art Supply Organizer for Desktop :
Bring it on, use our pencil organization to keep your desk shiny and organized, satisfying your different storage needs on the desktop. :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!