• Yeni Kız
ENKOSI Kare Duş Mat 2-Pack 21x21 inç Duş Kabini Zeminler için Küvet Mat Kaymaz Firma Kavrama Banyo Mat ile 160 Üzerinde Güçlü Vantuz (İnci Beyaz 2-Pack)

ENKOSI Kare Duş Mat 2-Pack 21x21 inç Duş Kabini Zeminler için Küvet Mat Kaymaz Firma Kavrama Banyo Mat ile

Alıcı reytingleri:
₺ 80.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yüzlerce Vantuz : duş matı, pürüzsüz, temiz yüzeylerde yerinde tutmaya yardımcı olan 164 güçlü vantuza sahiptir, banyo veya duşta kaymaz floor.it ayrıca diğer paspaslardan daha ağır ve daha kalındır.ev, spa, spor salonu banyo ve duş için harika.Mükemmel Boyut ve Drenaj Deliklerine Sahiptir : Ekstra büyük ve cömertçe boyutlandırılmış paspasımız 21 x 21 inçtir ve mükemmel kapsama alanı sağlar.Paspasımız, suyun dolaşmasına izin vermek için küçük deliklere sahiptir.Düşmeleri Önleyin : her kullanımdan önce vantuzları sabitleyin.plastik banyo paspası sadece temiz, pürüzsüz bir yüzeye yapışacaktır.dokulu, kiremitli veya pürüzsüz olmayan yüzeylerde kullanılmak üzere tasarlanmamıştır surfaces.do banyo yağlarını kullanmayın ve banyo paspasına atlamayın– kaymaya neden olabilir.Makinede Yıkanabilir : duş paspası küveti, sorunsuz bakım için makinede yıkanabilir.sadece makine yıkama soğuk ve hava kuru ile yıkayın.zamanla oluşabilecek yağlı ve kaygan birikintileri gidermek için banyo paspasınızı periyodik olarak durulayıp kurutmanızı öneririz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!