• Yeni Kız
USB Bağlantı Noktalarına Sahip Monte Edilebilir Güç Şeridi, Duvara Monte Elektrik Prizleri Dolap Altındaki Masadaki Güç Soketini Vidalayın Güç İstasyonu 4AC Çıkışı 2 USB 6.56 Feet Uzatma Kablosu, Açma Kapama Düğmesi (Beyaz)

USB Bağlantı Noktalarına Sahip Monte Edilebilir Güç Şeridi, Duvara Monte Elektrik Prizleri Dolap Altındaki

Alıcı reytingleri:
₺ 59.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yüzey Monte Elektrik prizi, masanın kenarına ya da dolaba geri Vida, kurulum ve kullanımı kolay.Masa alanını kaplamayın, masa kullanımınızı iyileştirin.Duvara Monte Edilebilir Güç Şeridi, Duvara monte edilmesi kolay, tv'niz veya projektörünüz için güç kaynağı sunar.Üretim sırasında elektrik güvenliği birinci önceliğimizdir. 4 Çıkış Güç Soketi UL /ETL sertifikası ABD Standartlarına uygundur. 6.56'ft Uzun Güç Kablosu ile Güç Soket, günlük kullanım için yeterli.Güç Şeridinin Çıkışı 125 V 12 A 1500 W, USB Bağlantı Noktaları : 5 V 2.1 A. Sunulan garanti.Kullanım sırasında veya kutuyu aldıktan sonra herhangi bir sorun varsa.Değiştirmek veya iade etmek için serbestçe bizimle iletişime geçebilirsiniz.USB ile duvara Monte Güç Şeridi Şartname : Ürün Boyutu : 8.26*1.85*1.65 inç AC Çıkışları : 4 AC dalgalanma çıkışları AC Girişi : 125 V / 60 Hz 12 A USB Çıkışı : 5 V 2.1 A Anma Gücü : 1500 W (125 V 12 A) Lütfen Dikkat : Bu öğe mobilya için üretilmiştir, insanlara ulaşılabilecek güç kaynağı sağlar.Otel/ofis/evde yaygın olarak kullanılır etc.It masa/dolap/dolap/tezgaha veya üzerinde ideal olan herhangi bir yere kolayca monte edilebilir.Kurulum detayı : 1. Monte etmeden önce yeterli alan olduğundan emin olun. 2. Yere bu cihazlar yer. 3. Sıkıca vidalayın, vidalar pakete dahildir 4. Güç kaynağı ile bağlayın güç kablosu. 5. Bitir!Dikkat : Bu öğe sadece iç mekan kullanımı içindir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!