• Yeni Kız
Oclean Akülü diş duşu W1 Profesyonel Tavsiye Oral Irrigator, Taşınabilir ve Şarj Edilebilir diş duşu ile 9 Diş İpi Modları, Seyahat için, Parantez Bakımı için-Koyu Mor

Oclean Akülü diş duşu W1 Profesyonel Tavsiye Oral Irrigator, Taşınabilir ve Şarj Edilebilir diş duşu ile 9

Alıcı reytingleri:
₺ 239.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

AERODİNAMİK DİŞ ipi Neden Mükemmel : Oclean W1 smart Air flosser, aerodinamik diş ipi teknolojisini yenilikçi bir şekilde benimser.Yeterli kuvvet oluşturmak ve sürekli yüksek basınçlı su jetlerinin neden olabileceği silah hasarını önlemek için suyla karıştırılmış basınçlı hava gücünü kullanmak.Daha yumuşak Ama Daha Etkili : Geleneksel su diş iplerinden farklı olarak, W1'in su akışı daha yumuşak temizlemek için hava şemsiyesi benzeri spreyle karıştırılır.Bu arada basınçlı hava gücü sayesinde dişler arasındaki boşluğa nüfuz etmek, yiyecek kalıntılarını gidermek ve derinlemesine gizlenmiş lekeyi çıkarmak için dürtü %33 arttırılabilir. * Aralıklı püskürtme tasarımı nedeniyle, her boşluk arasında birden çok kez diş ipi kullanılması ve optimum temizleme etkisini ortaya çıkarmak için diş boşluğuna doğru bir şekilde yıkanması önerilir.Daha Taşınabilir ve Verimli Su Toplama : Oclean W1 diş ipi kullanımını sağlamak için su yerine hava kullanır power.It her spreyde saf su diş iplerine kıyasla daha az suya ihtiyaç duyar.30 ml kapasiteli su deposu ile taşınabilir bir boyut sağlamak, normal bir oral irrigatörün sadece 1 / 10'u.Bir su deposu yaklaşık 160 darbeye ulaşabilir, her interdental boşluk 5 kez yıkanabilir average.No kesintisiz bir ağız diş ipi sağlamak için yeniden doldurma gereklidir. Farklı İhtiyaçlar için 9 Temizleme Modu : Dahili 3 varsayılan diş ipi modu : manuel derin temizleme, manuel standart temizleme ve otomatik temizleme.Ayrıca, daha fazla ağız durumu ihtiyacı için, uygun bir mod seçmek ve rahatınızı kişiselleştirmek için Oclean Pro uygulamasını indirebilirsiniz. 30 Gün Pil Ömrü : 3 saat hızlı şarj 30 gün uzun pil ömrü sunar.Bu kablosuz su pensesini uyumlu bir USB şarj cihazı (dahil değildir) veya USB bağlantı noktalarına sahip cihazla istediğiniz yerde şarj edin.Ev ve seyahat kullanımı için idealdir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!