• Yeni Kız
YATAOME Eğimli Kedi Maması ve Su Kase Seti Yükseltilmiş Yükseltilmiş Kaymaz Kedi Besleyici Sığ ve Geniş Gıda Sınıfı Melamin Malzeme Kediler, Köpek Yavrusu, Küçük Köpekler ve Tavşanlar için Sevimli Evcil Hayvan Yemekleri (Pembe + Gri)

YATAOME Eğimli Kedi Maması ve Su Kase Seti Yükseltilmiş Yükseltilmiş Kaymaz Kedi Besleyici Sığ ve Geniş Gıda

Alıcı reytingleri:
₺ 32.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Sığ Eğimli Tasarım】 Kedi maması ve su kaseleri, aşırı beslenmeyi önlemek için 8 ons kuru veya ıslak yiyecek tutar.Birden fazla evcil hayvan için çeşitli renkler mevcuttur.Boyutu : Yaklaşık L 6 x W 6.Sığ ve açılı tasarım, kedinizin yiyecekleri kolayca almasını sağlar, bu da bıyık yorgunluğunu önler ve yüzünü temiz tutar.Paslanmaz çelik kedi tabakları kadar gürültü yapmazlar ve plastik evcil hayvan kaseleri gibi kokuyu emmezler.Pürüzsüz yavru kedi maması ve su kabının temizlenmesi ve kullanımı daha kolaydır.Birden fazla evcil hayvan için çeşitli renkler mevcuttur.It pürüzsüz bir yüzeye sahiptir, dayanıklıdır, dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır. 【Çok fonksiyonlu】 Eğimli kedi kaseleri ıslak yiyecekler (konserve yiyecekler),kuru kedi/evcil hayvan maması,güzellikler ve su, çok fonksiyonlu yiyecek ve su kasesi için uygundur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!