• Yeni Kız
Hanskin Suncover UV Krem Güneş Koruyucu SPF 50 1.69 floz, Ağırlıksız Bitirmek, Sağlıklı Glow, Nemlendirici Aloe Vera Özü ile Çinko Oksit ve Titanyum dioksit

Hanskin Suncover UV Krem Güneş Koruyucu SPF 50 1.69 floz, Ağırlıksız Bitirmek, Sağlıklı Glow, Nemlendirici

Alıcı reytingleri:
₺ 75.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Güneş Kremi Gibi Nemlendirici Krem : Nemlendirici kalın formül, daha uzun süre ekstra nemlendirme sağlar.Ek UV koruması ile nemlendirme bakımı sağlar.Ile yapılan : Aloe vera yaprağı ekstresi, zen bağırsak meyve özü ve jericho özü gerçek gül.Hassas ciltler için doğal maddeler.Doğal Ton Düzeltme Kapağı : daha doğal bir görünüm vermek için donuk cildi düzeltmeye yardımcı olur ve güneş hasarını azaltmaya yardımcı olur.Hafif ve Nefes Alabilen Formül : Günlük kullanım için idealdir.Formül, herhangi bir cilt tipine zahmetsizce karışır.Biraz uzun bir yol kat ediyor!Bir miktar Hanskin Güneş Koruyucu krem kullanın ve cilt yüzeyine eşit şekilde yayın.Güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce uygulanan bölgeye masaj yapın.Gerektiği şekilde tekrar uygulayın.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!