• Yeni Kız
Büyük Boy Sürüngen Gizlemek Kutusu Yılan Gizlemek Güvenli ve Güvenli Hissediyorum Gecko Gizlemek Dayanıklı Malzeme Kolay temizlenebilir

Büyük Boy Sürüngen Gizlemek Kutusu Yılan Gizlemek Güvenli ve Güvenli Hissediyorum Gecko Gizlemek Dayanıklı

Alıcı reytingleri:
₺ 62.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Boyutu : X-Large yılan gizlemek 33 X22 X8 cm , 13.25"L x 8.8"W x 3.1"H Giriş boyutu : W 2.75"x H 2.5".Sürüngenleriniz için gizleme kutusunu sipariş etmeden önce lütfen boyutu kontrol edin.Sürüngen derimiz Dayanıklıdır, temizlenmesi kolaydır.Sürüngen gizlememiz, sık sık değiştirilmekten kaçınmak için bir miktar büyüme alanı ayrılmıştır. 12 Ay Garanti : Amypet pet hide box ile tamamen mutlu değilseniz, soru sorulmadan bize e-posta göndererek değiştirme veya para iadesi alacaksınız. 12 Ay Garanti Amypet pet hide box'tan tamamen memnun değilseniz, soru sorulmadan bize e-posta göndererek değiştirme veya para iadesi alacaksınız.Hayvan için : farklı boyuttaki yılanlar arasında top python , kertenkele , örümcek , gecko , kabuk Boyutu X-Large 33x22x8 CM bulunur. 13.25 x 8.8 x 3.1 inç Giriş boyutu : 2.75 x 2.5 inç Not : Lütfen sürüngenleriniz için gizleme kutusunu sipariş etmeden önce boyutu kontrol edin Lütfen sipariş vermeden önce giriş boyutunu ve yılanınızın boyutunu karşılaştırın Birlikte iyi vakit geçireceksiniz,onları seviyoruz, onları önemsiyoruz!.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!