• Yeni Kız
Tel Tezgah Kablo Demeti için Kumaş Bant 5 Paket, Kablo Demeti Kumaş Bant Otomobil Elektrik Kablo demeti için Siyah Yapışkan Kumaş Bant Gürültü Sönümleme ısıya dayanıklı Yangına dayanıklı 19 mm X 15 m

Tel Tezgah Kablo Demeti için Kumaş Bant 5 Paket, Kablo Demeti Kumaş Bant Otomobil Elektrik Kablo demeti için

Alıcı reytingleri:
₺ 35.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Malzeme : Kumaş kablo demeti bandı, yüksek kaliteli pamuklu pazen ve güçlü yapışkan yapıştırıcıdan yapılmıştır.Özellikler : 1yüksek Yapışma Kuvveti 2 Gürültü Direnci İyi 3 Güçlü Aşınma Direnci 4 Elle Yırtılabilir 5 Güçlü Kimyasal Direnç.Uygulama : Otomobillerin iç kablo demetinin kullanımı için uygundur ve gürültüyü azaltabilir.Gösterge panelinin kablo demeti gibi.Boyutu : Uzunluk 15 m, genişlik 19mm. bizim prim müşteri hizmetleri tadını çıkarın!Siparişinizle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, bunu düzeltmek için 24 saat içinde yanıt vereceğiz, ayrıca tüm ürünümüz %100 para iade garantisi ile geliyor, bu yüzden güvenle satın alın.Siyah Uzunluk-15m; Genişlik-19mm sette 5 adet Aracın iç kısmındaki kablo demetlerini sarmak için ana uygulama Kablosu seti.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!