• Yeni Kız
FRECİ Kadife Dikey Kule Takı Bilezik Ekran Standı Bileklik T-Bar Ekran Tutucu Raf Dolap Organizatör Kulesi Scrunchie Saç Bandı Tutucu-Gül Kırmızı

FRECİ Kadife Dikey Kule Takı Bilezik Ekran Standı Bileklik T-Bar Ekran Tutucu Raf Dolap Organizatör Kulesi

Alıcı reytingleri:
₺ 26.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Kadife ve PVC malzeme, dayanıklı ve sağlam, kadife malzeme, saatin kaymasını kolaylaştırmaz.Dikey Çubuk takı ekran standı, tüm favori bilezik kol saatlerinizi görüntülemek için mükemmeldir.Ekran bilezik bileklik izle ,Saç Bandı ve diğer aksesuarlar için Peafect.Boyutu : Yükseklik 20.5 cm/8.07 inç;Bar Çapı : 5 cm /1.97 inc ; Taban Boyutu : 8x8 cm / 3.15x3. 15 inç.Malzeme : Kadife.Yüksek kalite ve uzun ömürlü kullanmak için. - Kadife ve PVC malzeme, dayanıklı ve sağlam, kadife malzeme, saatin kaymasını kolaylaştırmaz. - Dikey Çubuk takı ekran standı, tüm favori bilezik kol saatlerinizi görüntülemek için mükemmeldir. - Ekran bilezik bileklik izle ,saç bandı ve diğer aksesuarlar için Peafect.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!