• Yeni Kız
PEGATİSAN 5 İnç CCTV monitör Test Cihazı AHD/TVI/CVI / CVBS Koaksiyel Analog video monitörü Test Cihazı 8MP / 5MP / 1080 P / UTP / PTZ Kablo Testi / DC12V Çıkışı Taşınabilir CCTV Test Cihazı

PEGATİSAN 5 İnç CCTV monitör Test Cihazı AHD/TVI/CVI / CVBS Koaksiyel Analog video monitörü Test Cihazı 8MP

Alıcı reytingleri:
₺ 410.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . ◆ [CCTV Monitör Tester] Yükseltilmiş 5.0-inç 800x480 yüksek çözünürlüklü analog kamera test cihazı ile net görüntü kalitesi ve destekler PAL / NTSC standart video sinyalleri.Destek CVBS/AHD/TVI / CVI kamera testi. (Maksimum destek 8 MPAHD/TVI / CVI, Sadece Analog Kameraları Destekler). [CCTV tester] ✅özel analog kamera ve yüksek çözünürlüklü kameralar koaksiyel yerinde montaj ve bakım, birçok yararlı fonksiyonları sağlayan, böyle bir video görüntü, pan/tilt kontrolü, DC çıkış gücü, ses testi, görüntü oluşturma Adaptör, VGA video sinyal girişi, HDMI gibi için geliştirilmiştir.(DVR/CİHAZLARI Test için Uygundur) 0 giriş, RS 485 veri arama, kablo test, ışık vb AÇTI. ◆ [PTZ denetleyici] Video gözetim test cihazı dahili Pelco-D/P PTZ kontrol protokolüne vb. Sahiptir.Dahili RS485 arayüzü sayesinde, kullanıcı ptz'nin yukarı ve aşağı, sol ve sağ dönüşünü kontrol edebilir ve yakınlaştırma, odaklama ve diyafram boyutunu tek bir makinede ayarlayabilir. tester [UTP testi] Test cihazı UTP kablo testini, UTP kablo bağlantı durumunu, kablo tipini ve kablo sırasını görüntülemeyi ve test kutusu numarasını okumayı destekler. ◆[CCTV test cihazı] DC12 V 1 A çıkış güç kaynağı, kameraya güç sağlamak için test cihazı tarafından DC12 V güç kaynağı çıkışını kullanın ve tam şarj olduktan sonra 11 saat boyunca sürekli çalışabilir.(not : Cihaz düşük voltajda kullanılamaz.Cihaz düşük voltaj veya düşük pil istediğinde, kullanmayı bırakmanız ve şarj etmeniz gerekir ).Yeni HD Koaksiyel test cihazı, TVI,CVI, ahd'ye sahip Analog Kamera (CVBS) ve HD Koaksiyel Kameranın yerinde kurulumu ve bakımı için geliştirilmiştir.Ayrıca video ekranı, PTZ kontrolü, DC12 V çıkış gücü, ses testi, görüntü üreteci, VGA video sinyal girişi, HDMI1.0 sinyal girişi, RS485 veri arama, kablo testi, LED lamba vb.Gibi birçok kullanışlı fonksiyon sağlar.NOT : Cihaz düşük voltajda kullanılamaz.Cihaz düşük voltaj veya düşük pil istediğinde, kullanmayı bırakmanız ve şarj etmeniz gerekir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!