• Yeni Kız
MANHONG Botanik Bahçe Çim Meme Çim Yağmurlama 360° Dönen Bahçe Su Sulama Cihazı Otomatik Plastik Yağmurlama Küçük Üçgen Meme (Renk: Mavi)

MANHONG Botanik Bahçe Çim Meme Çim Yağmurlama 360° Dönen Bahçe Su Sulama Cihazı Otomatik Plastik Yağmurlama

Alıcı reytingleri:
₺ 44.70

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bahçenin her köşesini sulayın.Açık hava koşullarından bağımsız olarak, önünüzde veya arka bahçenizde taze yeşil çimler olduğundan emin olun. Sıcak yaz aylarında bile yağmur yağacak.Çim Sulama, Bahçe Yağmurlama, Çatı Soğutma Vb.Için Uygundur.Malzeme : Plastik.Renk : Mavi.Boyut : 125 * 230mm. Daha hassas sulama, suyu doğrudan istenen açıya püskürtün, toprağı doyurun, çime dikkat edin ve ailenin ve tüm sokağın gururu haline getirin.Açıklama : Çim Sulama, Bahçe Yağmurlama, Çatı Soğutma Vb.Için Uygundur.Ürün, Ayarlanabilir Nozul Yönü Ve 50 Metrekare - 75 Metrekare Püskürtme Aralığı İle Hidrolik Tahrikli Bir Şekilde Çalışır.Özellikler : Malzeme : Plastikrenk : maviboyutu : 125 *230mmpaket İçeriği : Zemin Yağmurlama * 1not : 1.Manuel Ölçüm Ve Farklı Ölçüm Yöntemleri Nedeniyle, Lütfen 2-3 Cm Sapmaya İzin Verin.2.Aydınlatma Efektleri Ve Monitörün Parlaklık/Kontrast Ayarları Vb. Nedeniyle, Web Sitesinin Fotoğrafının Ve Gerçek Öğenin Renk Tonunun Biraz Farklı Olabileceğini Lütfen Unutmayın.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!