• Yeni Kız
Saç Büyütme için CapillusPlus Mobil Lazer Terapi Kapağı - Yeni 6 Dakikalık Esnek Montaj Modeli-FDA-Androjenik Alopesinin Tıbbi Tedavisi için Temizlendi-Mükemmel Kapsama Alanı

Saç Büyütme için CapillusPlus Mobil Lazer Terapi Kapağı - Yeni 6 Dakikalık Esnek Montaj Modeli-FDA-Androjenik

Alıcı reytingleri:
₺ 277.65

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Do önemli bir değişiklik görmüyorsanız cesaretiniz kırılmasın.Tedaviye başlamadan önce saç derinizin fotoğraflarını çekmenizi öneririz, böylece sonuçları etkili bir şekilde takip edebilirsiniz.KLİNİK olarak KANITLANMIŞ TEKNOLOJİ ve FDA tarafından TEMİZLENEN Capillus, kalıtsal saç dökülmesi için güvenli ve etkili bir tedavi yöntemidir (genel inceltme saçları, azalan saç çizgisi ve desen kelliği ile tanımlanır). 24 Ay + : En büyük ve en etkili sonuçları görmeniz gereken zamandır.Bu non-invaziv düşük seviyeli lazer tedavisi, daha sağlıklı görünen saçlar için tedavi alırken eller serbest kullanım için uzun ömürlü, şarj edilebilir bir lityum-iyon pil ile birlikte gelir. * ABD'de yabancı kaynaklı hammaddelerden üretilmiştir.Saç dökülmeniz kalıtımdan kaynaklanıyorsa, Capillus lazer tedavisi sizin için mükemmel bir tedavi seçeneği olabilir.ABD'de üretilen Capillus Plus lazer terapi kapağı * ve FDA hem erkekler hem de kadınlar için temizlendi, saç dökülmesinin ilerlemesini önlemek ve genetik nedeniyle incelen saçları geri yüklemek için güvenli ve kullanımı kolay bir yöntem sunar.Saç dökülmesinin ilerlemesini önlemenin kendi başına bir başarı olduğunu unutmayın.İlerleyici bir durumdur (zamanla kötüleşir) ve saç dökülmesinin %98'ini oluşturur.Saç dökülmesi, dünya çapında milyonlarca erkek ve kadını etkileyen ciddi bir sorundur.Lazer tedavisine uymaya devam ettiğiniz sürece, daha dolgun bir saç başını sürdürmeli ve saç dökülmesini azaltmalısınız.Artık, daha önce sadece hekimler aracılığıyla kullanılabilen lazer cihazlarıyla saçlarınızı evde veya hareket halindeyken büyütebilirsiniz. 12 Ay : Bu, lazer tedavisinin sonuçlarını değerlendirme zamanıdır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!