• Yeni Kız
INSTANTARTS Çiçeklenme Ayçiçeği Tırnak Kelebek Baskı ile Moda Omuz Sırt Çantası ile Kozmetik Çantası, kız Kadın Açık Seyahat Atheltic İpli Çanta ve Makyaj Çantası, Siyah

INSTANTARTS Çiçeklenme Ayçiçeği Tırnak Kelebek Baskı ile Moda Omuz Sırt Çantası ile Kozmetik Çantası, kız Kadın

Alıcı reytingleri:
₺ 32.37

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

İpli Çanta Boyutu-16.1 L x 13.3 W inç.Spor salonu, spor, yoga, dans, seyahat, taşıma, bagaj, kamp, yürüyüş, takım çalışması, eğitim ve daha fazlası için mükemmeldir.Makyaj Çantası Boyutu : 8.5"L x 5.7"W x 2.5"D / 21.5x14.5x6.5 cm (Uxgxy).Taşınabilir bir rahat ipli sırt çantası olarak, gerçekten yüksek maliyet performansı ve kesinlikle ilk tercihiniz olacaktır.Makyaj çantası, yumuşak ve çevre dostu olan çıkarılabilir saplı yüksek kaliteli PU Deriden üretilmiştir.Yaratıcı desen ve büyük boy iç kapasiteli çanta, size serin ve renkli bir ruh hali verirken temiz ve düzenli bir görüntü sağlar.Alışveriş; Yüzme; Yoga; Kamp; Yürüyüş; Koşu; bu yüzden Her FIRSATTA Koşu ve Günlük geziler; Spor uygulamaları; Geceleme; Tatil; Seyahat; Spor salonu spor; okul beden Dersim; Kapalı ve açık hava aktiviteleri ve böylece MÜKEMMEL bir UYUM : Erkekler; Kadınlar; Çocuklar; Çocuklar; Öğrenciler; Gezgin; Sporcu; Kamp ve KAPASİTESİ : İpad, cüzdan, cep telefonu, kalem, giysi, şemsiye, kitap ve böylece 0.22 lb çok AMAÇLI MALZEME : Polyester AĞIRLIK : : .

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!