• Yeni Kız
SWEETV Çiçek Kız Başlığı Gümüş Prenses Düğün Bandı-Bebek Kız Çiçek Inci Saç Aksesuarları Doğum Günü Partisi için, fotoğraf

SWEETV Çiçek Kız Başlığı Gümüş Prenses Düğün Bandı-Bebek Kız Çiçek Inci Saç Aksesuarları Doğum Günü Partisi

Alıcı reytingleri:
₺ 50.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

★ El yapımı bebek kız / çiçek kız başlığı, yumuşak beyaz (açık fildişi) simüle inciler, parlak kristaller, şeffaf boncuklar ve çıkarılabilir bir saten kurdele içerir. ★ Boyutu : Kafa bandı uzunluğu 26x4 cm (10.3x1. 6 inç); Şerit uzunluğu 115*0.5 cm(45.28*0.2 inç). ★ Serbest Stil : Saç uzunluğuna veya saç stiline kısıtlama yoktur, çeşitli şekillerde, alnında bir başlık olarak veya bir kafa bandı olarak kullanılabilir veya bir topuzun üstünde kullanılabilir. ★ Güvenlik : Kurdele ile bağlanabilir ve ayarlanabilir veya başınızın kenarlarını saçınıza sabitlemek için bobby pimleri kullanabilirsiniz (bobby pimleri ücretsiz olarak dahildir). ★ Durumlar : Bunlar basit bir elbise ve saç modeli, düğün, parti, balo, gösteriler, Doğum Günü Partisi, Çocuk Bayramı, fotoğrafçılık veya diğer özel günler ile küçük kızlar için uygundur.Ayrıntı : . - El bakır kablolu ve boncuklu. - Kristaller, simüle inciler, boncuklar ve alaşım. - Çıkarılabilir saten kurdele. - Saten kurdele yerine saç tokaları(dahil) ile tutturulabilir. - Esnek ve Bükülebilir tasarım. – (Lütfen) uzunluğu Boyutlar yaklaşık 4cm genişliğinde ölçümlerde küçük farklılıklar için izin verir. – seçtiğiniz için 3 renk : Altın, Gümüş, Gül Altın.Bu Kafa Bandı bebek ve çocuk fotoğrafçılığı, gelin duşları, bebek duşları, özel günler, düğünler, çiçek kız kafa bandı, doğum günü kafa bandı, Sonbahar kafa bandı, Şükran Günü kafa bandı ve günlük kullanım için mükemmeldir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!