• Yeni Kız
Küçük ve Orta Boy Köpekler için HİTİT Açık Zincir Bağlantı Köpek Kulübesi 6.76'L x 6.76'W x 5.64'H, Kilitlenebilir Köpek Kapısı ve Arka Bahçe için UV Işınlarına Dayanıklı Su Geçirmez Kapaklı Paslanmaya Karşı Dayanıklı Ağır Hizmet Tipi Köpek Kalemi.

Küçük ve Orta Boy Köpekler için HİTİT Açık Zincir Bağlantı Köpek Kulübesi 6.76'L x 6.76'W x 5.64'H, Kilitlenebilir

Alıcı reytingleri:
₺ 800.07

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

outdoor【MONTAJI KOLAY】Açık köpek kulübemizin boyutları 6.76'L x 6.76'W x 5.64'h'dir. Büyük köpekler için köpek oyun parkı, kılavuzdaki adımları izleyerek montajı kolaydır. RUST【ANTİ-PAS x 3. Evcil hayvanların dinlenmesi için yeterli alan sağlayın.Evcil hayvan güvenliği için somunu köpek kulübesinin dışına takın.Daima koruyucu gözlük ve eldiven kullanın.Bu seni incinmekten koruyabilir.Güvenlik için, biri düşmeyeceğinden emin olmak için köpek kulübesinin panel çerçevesini tutan iki kişinin takılması önerilir.Köpek Kulübeleri ve Evler : Çok çeşitli iç ve dış mekan köpek kulübeleri, kafesleri ve evleri ile evcil hayvanlarınız için mükemmel bir ev yaratın.HİTİT Dış köpek kulübesi boyutu : 6.76 L x 6.76 W x 5.64 ' H, evcil hayvan için geniş alan.Renk : Sliverheavy görev köpek sandık tel kalın ve heavy.No açık havada en az 3-5 yıl paslayın.Büyük köpek kaleminin çerçevesi keskin kenarlara ve güvenlik için dayanıklı görev kilitleme kapısına sahip değildir.Açık hayvan kalemi, evcil hayvanınızı güneşten, yağmurdan, kardan ve döküntülerden korumak için tasarlanmıştır ve UV korumasına sahiptir.Açık Hayvan Barınağı : Dışarıda evcil hayvan kulübesi büyük bahçeler, verandalar, çiftlikler ve diğer geniş alanlar için mükemmeldir.Çok amaçlı barınak, koruma ve egzersiz alanı için köpeklere, kedilere, tavuklara, tavşanlara veya diğer küçük ve orta ölçekli hayvanlara uyar.Köpek Kulübeleri ve Evler : Çok çeşitli kapalı ve açık köpek kulübeleri, kafesler ve evlerimizle evcil hayvanlarınız için mükemmel bir ev yaratınöneriler : Küçük ve orta ölçekli köpekler, evcil hayvanlar ve uysal büyük köpekler için uygundur.——Köpek dış mekan kullanımı için özellikle büyükse, köpek kafesini daha kararlı hale getirmek için bir zemin ankrajı kullanılması önerilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!