• Yeni Kız
LZQBD Fanlar, elektrikli Fan Ev yer vantilatörü Akıllı Uzaktan Kumanda Sessiz Sallayarak Kafa Gale Yurt Masaüstü Dikey Güçlü Elektrikli Fan Yedi Bıçakları

LZQBD Fanlar, elektrikli Fan Ev yer vantilatörü Akıllı Uzaktan Kumanda Sessiz Sallayarak Kafa Gale Yurt Masaüstü

Alıcı reytingleri:
₺ 252.60

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Geniş Uygulama Yelpazesi : Vücut Küçük ve Zarif, Taşıması kolay, Oturma Odasında, Yatak Odasında, Mutfakta, Yemek Odasında olsanız da, İhtiyacınız olan Yere Kolayca Taşıyabilirsiniz.Başınızı Sola ve Sağa Sallayın : Fan Başınızı Otomatik Olarak Yaklaşık 85 Derece Sola ve Sağa Sallayabilir ve Hava Besleme Aralığı Daha Geniştir,Böylece Her Köşe Serin Esintiyi Hissedebilir ve İç Mekanı Dolaştırabilir.Rahat Kullanım : Uzaktan Kumanda 6 M İçinde Kullanılabilir ve Fan Kalkmadan Kontrol Edilebilir, Bu da Çok Uygundur.7 Bıçağın Tasarımı : Yoğun Rüzgar Kütlelerini Eşit Şekilde Kesin, Böylece Gönderilen Rüzgar Yumuşak ve Zayıf Olur ve Havanın Yüz Üzerindeki Etkisi Azalır ve Vücudun Daha Rahat Hissetmesini Sağlar.Moda Şekli : Siyah Hassas Net Kapak, Çubuk yapmak için Beyaz Silindir ile Eşleşti, Basit ve Şık, Düz Taban Tasarımı, Ev Tarzınız için Çok Uygun.Ürün Adı : Fan Control Yöntemi : Uzaktan Kumanda Air Tedarik Aralığı : 85 Derece Sol ve Sağzamanlanabilir olsun : Evetgüç Kablosu Uzunluğu : 1.5 mpürün Yüksekliği : 120 cmfan Çapı : 40 cmuygulama : Ev, Mutfak, Yatak Odası, Dükkan, Restoran, Vb.Sizlere Kaliteli Hizmet sunmaktayız.Herhangi Bir Sorunuz Varsa, Lütfen En Kısa Sürede İletişime Geçin.Tatmin Edici bir Çözüm Sunacağız.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!