• Yeni Kız
Teerwere Spor Titreşim Plakaları Titreşim Platformu Egzersiz Makinesi Ev Eğitim Ekipmanları Kilo Kaybı için Titreşim Platformu Makinesi (Renk: Gül kırmızı, Boyutu: 66x38x14 cm)

Teerwere Spor Titreşim Plakaları Titreşim Platformu Egzersiz Makinesi Ev Eğitim Ekipmanları Kilo Kaybı için

Alıcı reytingleri:
₺ 257.40

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Vücudunuzu sevin : Şimdiye kadar denediğiniz en derin titreşim fitness deneyimi için keyif alacağınız etkili egzersiz için büyük kaymaz yüzey.ABS muhafazası dayanıklı ve sağlamdır, ergonomik olarak tasarlanmıştır, anti-statik ve aşırı yük önleme cihazlarına sahiptir ve 300 pound'a kadar yük kapasitesine sahiptir.LED ekran aynı anda zaman, hız ve yağ gösterebilir.Aerodinamik tasarım ve ultra ince (66x38x14cm), çalışma sırasında ek stabilite ve güvenlik sağlamak için herhangi bir dekoratif stil kaymaz ayak için çok uygundur.Sessiz çalışma, TV programlarını izlemenizi engellemez ve denge ve koordinasyonu artırabilir, kan dolaşımını teşvik edebilir, kas gerginliğini güçlendirebilir, vücut esnekliğini artırabilir ve sırt ağrısını hafifletebilir.Satış sonrası servis : Sipariş veya alma işlemi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve size en iyi hizmeti sunacağız.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!