• Yeni Kız
Eyourlife 20 Paketi Olmayan Scratch Mutfak Temizleme Süngerleri, Çok Kullanımlı Emici Sünger Temizleme Pedleri için Mutfak, Yemekleri, Banyo, araba Yıkama

Eyourlife 20 Paketi Olmayan Scratch Mutfak Temizleme Süngerleri, Çok Kullanımlı Emici Sünger Temizleme Pedleri

Alıcı reytingleri:
₺ 33.72

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Size Mükemmel Boyut-Yüksek kaliteli ve Yüksek yoğunluklu süngerden yapılmıştır; Tek sünger sürtünme boyutu : 10 * 7 * 3 CM;. Design 2'si 1 arada Tasarım-Ürünün alt kısmı yeşil kum içeren temizlik bezi, üst kısmı sarı sünger tabakasıdır; çift katmanlı tasarım, tutkal yakın uyum, iyi esneklik, deforme olması kolay değil, yüksek sıcaklık dayanımı;. Efekt ve Müzik içeren kolay * ürünün altında yeşil kum temizleme bezi içeren, üst sarı Sünger tabaka vardır; Çift-katmanlı tasarımı, tutkal yakın uygun, iyi esneklik, deforme etmek kolay değil, yüksek sıcaklık dayanımı; * Yüksek yoğunluklu Sünger hassas yumuşak tuşe, yüksek köpük oranı, kolay durulama, gözenekli elyaf yapısı ve dayanıklılık. * Kum parçacıkları sürtünmeyi, dekontaminasyon kabiliyetini arttırır, cüruf olmaz, yüzeye zarar vermez utensils.It lavaboları, sofra takımlarını, sobaları, ev aletlerini vb.Temizlemek için kullanılabilir. * Paket ıçeriği : 20x Çok Kullanımlı Ağır Fırçalama Sünger; Paket ıçeriği : 20 x Çok Kullanımlı Ağır Fırçalama Sünger Garanti : Biz 30 gün para iade hizmeti var, bizim ürün ile memnun değilseniz;.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!