• Yeni Kız
Upetstory Sevimli Yunus Dize Çanta Sırt Çantası Spor Spor İpli sırt çantası Erkek Gençler Kızlar Kadınlar ıçin Yoga Spor Saklama Çantası

Upetstory Sevimli Yunus Dize Çanta Sırt Çantası Spor Spor İpli sırt çantası Erkek Gençler Kızlar Kadınlar ıçin

Alıcı reytingleri:
₺ 23.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.BOYUTU : 34x41 cm / 13.39" x 16.14".MALZEME : Yüksek kaliteli polyester kumaştan yapılmış, yıkanması kolay, toksik olmayan, dayanıklı ve tekrar kullanılabilir.İPLİ tasarım : iç öğeleri iyi tutabilen açma ve kapama için ipli, öğelerinizi kaçırma konusunda endişelenmenize gerek yok, kullanımınız için çok uygun.ÇOKLU kullanım : Mağaza spor ayakkabı aksesuarları, oyuncaklar, küçük elektronik, kırtasiye, havlu, giysi ve bakkaliye vb. Için mükemmeldir.; açık hava etkinlikleri, spor, tatil, okullar, süpermarket, kısa yolculuk ve ev depolama için.BÜYÜK HEDİYE : Sevimli moda desen çizim sırt çantaları, arkadaşlarınızla kısa bir yolculuk için çocuklara mükemmel bir hediye.İpli Çanta İpli çanta yaklaşık ölçer. Genişlik, en çok çocuklar ve yetişkinler için normal boyut ve uygun uzunluk 34 cm/ 13.39 cm ve 41 cm/ Ltd inç, sağlam ve hafif olması, taşıma, eşyalarınız güvende tutmak için kolay ve rahat.Geleneksel bir sırt çantası olarak hizmet, spor çantası, seyahat çantası çocuk oyuncağı, ayrıca okul ve süpermarketlere gittiğinizde çanta sağlayabilir, Kısa bir Seyahat, Okul, Spor, Spor Salonu, toprak Defender, Alışveriş, Dağcılık, Kamp, Yürüyüş ve Plaj için Harika olabilir.Eşsiz ve modaya uygun tasarımımız, çocuklarınız, arkadaşlarınız ve aileniz için çeşitli durumlar ve muhteşem hediye fikirleri için uygun hale getirir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!