• Yeni Kız
Aproca Sert Depolama Seyahat Çantası, Andis UltraEdge Süper 2-Speed Ayrılabilir Bıçak Kesme Profesyonel Hayvan / Köpek Bakım

Aproca Sert Depolama Seyahat Çantası, Andis UltraEdge Süper 2-Speed Ayrılabilir Bıçak Kesme Profesyonel Hayvan

Alıcı reytingleri:
₺ 53.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Çevre dostu Malzeme : Yüksek yoğunluklu EVA ve 1680 D Malzemeden yapılmış, dayanıklılık ve uzun ömürlü bir performans sağlamak için birinci sınıf Sert EVA.Mükemmel Uyum : Andis Ultra Edge Süper 2 Vitesli Çıkarılabilir Bıçak Kesme Makinesi Profesyonel Hayvan/Köpek Bakımı için özel olarak tasarlanmıştır.Kullanışlı Tasarım : Kolay taşınabilirlik için rahat tutamak,Diğer aksesuarlar için özel olarak file cep ile birlikte gelir,Pürüzsüz ancak güçlü çift fermuarın açılması ve kapanması kolaydır, size daha iyi bir kullanım deneyimi sunar.Mükemmel Koruma : Şık ve Dayanıklı, kazara çarpma, düşme sonucu oluşan hasar veya çizikleri önler, cihazı seyahat ederken veya açık havada iyi durumda tutar.Sadece satış için geçerlidir (cihaz ve aksesuarlar dahil değildir).Aproca Sabit Depolama Seyahat Çantası, Andis Ultra Edge Süper 2-Speed Ayrılabilir Bıçak Kesme Profesyonel Hayvan / Köpek Bakım.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!