• Yeni Kız
Nano Cam Ayak Dosyası, Ayaklar için Pedikür Aleti,Ayak Nasır Sökücü,Ölü Cildi Çıkarmak için Ayak Törpüsü, kuru ve pürüzlü ayak cildi için uygundur

Nano Cam Ayak Dosyası, Ayaklar için Pedikür Aleti,Ayak Nasır Sökücü,Ölü Cildi Çıkarmak için Ayak Törpüsü, kuru

Alıcı reytingleri:
₺ 26.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu cam ayak dosyası gelişmiş nanoteknolojiden yapılmıştır ve sürtünme yüzeyi sayısız mikro scalpels.It sadece ayağın ölü cildi ve nasırları üzerinde çalışır ve pürüzsüz ve hassas cildi çizmez.Kadın ayaklarının veya erkek ayaklarının tedavi edilmesi gerekir gently.It balık pulu planya veya neşter gibi görünen aletlerin kullanılması önerilmez.Belki bu şeyler etkili görünür ama ayağa çok fazla zarar verirler.Bu nano cam ayak dosyasının yardımıyla, ayak cildinizi iyileştirmek sadece biraz sabır ve zaman alır.Bu ayak bakım aracı küçük ve büyüleyici, tutmak için rahat, rahat ve basit temiz.Sadece doğrudan su ile yıkayın ve kurulayın.Uyarı : Topukta bazı derin çatlaklar varsa, lütfen bu ürünü kullanmadan önce çatlakları kapatmak için uygun bakım sıvısını bulun.Dünyada doğrudan kırık bir topuk üzerinde hareket edebilecek bir ayak dosyası yok. 【Cg FF-X21 Hakkında】Cg FF-X21 nano cam ayak dosyası gelişmiş nanoteknolojiden yapılmıştır, sürtünme yüzeyi sadece ayağın ölü derileri ve nasırları üzerinde çalışan ve pürüzsüz ve hassas derileri çizmeyecek sayısız mikro neşterden oluşur.Balık pulu planya veya neşter gibi görünen diğer ölü cilt temizleme aletlerinin aksine, Cg FF-X21 çok güvenli, nazik ve etkilidir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!