• Yeni Kız
Telefon Lens Cep Telefonu Telefoto Lens Kamera Zoom Balık Gözü Lens için Telefon, cep Telefonu Zoom Lens Makro Lens Geniş Açı Lens için Evrensel Tablet telefon (Gümüş)

Telefon Lens Cep Telefonu Telefoto Lens Kamera Zoom Balık Gözü Lens için Telefon, cep Telefonu Zoom Lens Makro

Alıcı reytingleri:
₺ 35.70

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Dual lens combination】 0.45 X Süper Geniş Açı Lens + 12.5 X Makro Lens.İki lensi bir araya getirdikten sonra geniş açılı bir lens haline gelir ve geniş açılı lensi çıkardıktan sonra makro lens haline gelir.Fotoğrafçılık hiç bu kadar basit ve harika olmamıştı!. 【Basit ve geniş kullanım】 Kombine lens vidalanarak kullanılabilir clip.It maksimum 0.63 kalınlığı destekleyebilir inches.It tüm i Phone , Android telefon ve tablet modelleri için uygundur. 【Daha geniş görüş】 0.45 X geniş açılı lens ile çekim görüşümüzü büyük ölçüde genişletebiliriz ve 12.5 x makro lens çok küçük nesneleri net bir şekilde çekmenize yardımcı olabilir.Her iki lensi bir araya getirmek, geniş açılı lens etkisini %49 artırabilir. 【Yüksek kaliteli görüntü】 Yüksek çözünürlüklü tasarım ve çok katmanlı kaplama, cam yansımasının neden olduğu ışık noktasını ve karanlık açıyı etkili bir şekilde önleyebilir ve fotoğraf daha nettir. 【Kolay saklama】 Tozu önlemek için iki lens kapağı takılır, kolay taşıma için bir saklama çantası bulunur ve kolay saklama için iki küçük lens birbirine vidalanır. 【Dual lens combination】 0.45 X Süper Geniş Açı Lens + 12.5 X Makro Lens.İki lensi bir araya getirdikten sonra geniş açılı bir lens haline gelir ve geniş açılı lensi çıkardıktan sonra makro lens haline gelir.Fotoğrafçılık hiç bu kadar basit ve harika olmamıştı! 【Basit ve geniş kullanım】 Kombine lens vidalanarak kullanılabilir clip.It maksimum 0.63 kalınlığı destekleyebilir inches.It tüm i Phone , Android telefon ve tablet modelleri için uygundur. 【Daha geniş görüş】 0.45 X geniş açılı lens ile çekim görüşümüzü büyük ölçüde genişletebiliriz ve 12.5 x makro lens çok küçük nesneleri net bir şekilde çekmenize yardımcı olabilir.Her iki lensi bir araya getirmek, geniş açılı lens etkisini %49 artırabilir. 【Yüksek kaliteli görüntü】 Yüksek çözünürlüklü tasarım ve çok katmanlı kaplama, cam yansımasının neden olduğu ışık noktasını ve karanlık açıyı etkili bir şekilde önleyebilir ve fotoğraf daha nettir. 【Kolay saklama】 Tozu önlemek için iki lens kapağı takılır, kolay taşıma için bir saklama çantası bulunur ve kolay saklama için iki küçük lens birbirine vidalanır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!