• Yeni Kız
PVC Boru Kesici Cırcırlı Boru Kesme Aleti 1-1/4 OD PEX, PVC ve PPR Borudan Daha Az Kesim için Tahrik, Ev İşleri ve Tesisatçılar için İdeal (Kırmızı)

PVC Boru Kesici Cırcırlı Boru Kesme Aleti 1-1/4 OD PEX, PVC ve PPR Borudan Daha Az Kesim için Tahrik, Ev İşleri

Alıcı reytingleri:
₺ 29.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Yüksek Kalite ve Güvenlik】 Dayanıklı boru kesici, yüksek sertlik, iyi tokluk, mukavemet ve dayanıklı manganez çelikten imal edilmiştir.Bizim bıçak SK5-42mm Japonya'dan ithal edilmektedir.PVC Boru Kesiciler, çeşitli plastik boru ve tüplerde kullanım için idealdir.Boru Kesici sap tasarımı hafiftir ve bıçak kalın ve keskindir.Çalışmayı daha kolay hale getirir.Ve bıçağı daha keskin, dayanıklı ve kolay değil yapmak için ısıl işlem görmüş break.At aynı şekilde, kolay paslanma değildir. 【Ergonomi Tasarımı】 Profesyonel tüp kesici, gücünüzü büyük ölçüde korumak için cırcır tahrik teknolojisini benimser.Güçlü ve boruyu kesmek için fazla güç gerektirmez.Güçlü ısırma kuvveti işi kolaylaştırır.Balık sapı, uzun süreli çalışmayı garanti eden ilave konfor içindir.Boru kesici, hızlı kesim ile iş verimliliğini artırabilir.Kullanıcı 5 ila 20 saniye içinde boruyu kesebilir, kolay kesim ve daha az el yorgunluğu için rahat tasarım. 【KULLANIMI KOLAY】 Boru kesici, güvenilir bir tutuş sağlayan rahat, ergonomik, dokulu tutamaklarla üretilmiştir.Yaylı tutamaklar, kolay, tek vuruşun daha hızlı konumlandırılmasını sağlar cuts.In tüp kesicinin alt kısmında paslanmaz bir toka vardır.Kullanmadığın zaman, kasayı kilitleyebilirsin.Tüp kesici, yerden tasarruf etmek için küçük olacaktır.Ayrıca, işiniz ve yaşamınız için uygun olan taşınabilir hale gelecektir. 【Geniş Uygulama】 Boru Kesicimiz çeşitli plastik borularda kullanım için idealdir ve tube.It bu harika bir şey tool.It ev tamirciniz, tesisatçılarınız, elektrikçileriniz ve araç mekaniğiniz için vazgeçilmez bir kesici alettir.Kesici, çoğu plastik (PVC, CPVC, PP, PEX, PE, kauçuk hortum) ve çok katmanlı boruları kesmek için yaygın olarak kullanılır.Kesme kapasitesi 1-5/8in (38mm) dış çaptan azdır. 【SERVİS Bıçağı kenarı maksimum açıklık : 42mm (1-2 / 3") Paket içeriği : 1* Boru Kesici Dikkat : Bıçağınıza zarar verecek metalik boruları veya kablo telini kesmek için kullanmayın.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!