• Yeni Kız
TOPRAK DOSTU 54.7 Uzun Boylu Kedi Ağacı Istikrarlı Kedi Kulesi Peluş Levrek ve Oyuncaklar ile Çok Seviyeli Kedi Kınamak Sisal Kaplı Tırmalama Direği ile Kedi Tırmanma Standı Kedi Mobilya Kedi Yavrusu için Oyun Evi Kapalı

TOPRAK DOSTU 54.7 Uzun Boylu Kedi Ağacı Istikrarlı Kedi Kulesi Peluş Levrek ve Oyuncaklar ile Çok Seviyeli

Alıcı reytingleri:
₺ 179.85

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Hepsi Bir Arada Kedi Ağaçları】 : Çok seviyeli kedi ağacı kulesi,kedilerin zıplaması,oynaması ve çizmesi için büyük teşvik edici olabilecek komik merdiven,geniş kedi kınamak,sıcak sepet, asılı hamak ve Etkileşimli kedi oyuncaklarına sahiptir.Bu,kedilerin kendilerine ait bir spor salonuna sahip olmalarını sağlar ve kedinizin kedilerinizi uyanık ve mutlu tutan keşfedecek,gerecek ve egzersiz yapacak çok şeyi olacaktır.Bu kedi ağacı küçük ve orta boy kediler içindir,eğer kediniz çok büyükse, lütfen satın almayın!. 【Rahat bu interaktif kedi oyuncakları, kedinizin oynaklığını geliştirir ve onu eğlendirir.Geniş Genel Boyutları-21.7 "L x 15.7 " W x 54.7"H. 1x Kurulum Kılavuzu. 1x Seti Araçları ve Parts.Cat Spor Salonu Ağacı : Dinlenmeden Oyuna.Kullanımdan Süslemeye.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!