• Yeni Kız
Pogi'nin Kaka Torbası Dağıtıcısı - 1 Rulo İçerir (15 Köpek Kaka Torbası) - Köpekler için Kokulu, Sızdırmaz, Toprak Dostu Kaka Torbaları

Pogi'nin Kaka Torbası Dağıtıcısı - 1 Rulo İçerir (15 Köpek Kaka Torbası) - Köpekler için Kokulu, Sızdırmaz,

Alıcı reytingleri:
₺ 20.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Toprak Dostu Köpek Kaka Poşetleri ( 9 x 13,5 inç) - Kaka poşetlerimiz en büyük köpekler için bile yeterince büyük ve karışıklık olmadığından emin olmak için yeterince kalın yapılır.Metal Karabina Klipsi + Kanca ve Halka Bağlantı Elemanı-Tasmanıza güvenli bir şekilde takılır.Kolay Açılır-Rulodan sorunsuz bir şekilde ayrılır ve belirgin bir açılma tarafına sahiptir.Taze Toz Kokulu-Taze koku, burnu parçalayan kokuların kilitlenmesine yardımcı olur.Pogi'nin Kullanışlı Kaka Torbası Tutucusu-1 Rulo (15 Köpek Kaka Torbası) İçerir.Her çanta 9 x 13,5 inç boyutlarındadır.Güvenli bir düğüm bağlamak için yeterince geniş alan. Her torbanın üstündeki" BURAYI aç " çemberi.Elini çantaya koy.Atıkları topla.Çantayı elinin üzerinden ters çevir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!