• Yeni Kız
HPS HTSRNBLUE-185 1 - 1.5 ID, 3 Uzunluk, Silikon Redüktör Bağlantı Hortumu, Yüksek Sıcaklık 4 Katlı Takviyeli, Silikon, Mavi

HPS HTSRNBLUE-185 1 - 1.5 ID, 3 Uzunluk, Silikon Redüktör Bağlantı Hortumu, Yüksek Sıcaklık 4 Katlı Takviyeli,

Alıcı reytingleri:
₺ 55.44

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Hortum iç çapı : 1" - 1-1/2".uzunluk : 3".yüksek sıcaklık 4 katlı takviyeli.Maksimum çalışma basıncı : 100 psı.Sıcaklık aralığı : -65°.F ila + 350 derece.F (177 derece.Orta).Duvar kalınlığı : 5 Mm. Silikon hortum yakıt veya yağ ile uyumlu değildir; ancak hava, su ve soğutma sıvısı gibi donma önleyici maddelerle uyumludur.Ağır hizmet tipi basınç bağlantıları için ideal olan ve yüksek sıcaklık uygulamaları için mükemmel direnç sağlayan Saej20 endüstri standartlarını karşılayın ve aşın.HPS Mavi 1 inç - 1-1/2 inç (25mm - 38mm) ID ile 3 inç Uzunluk yüksek Sıcaklık 4 katlı takviyeli silikon Redüktör çoğaltıcı hortum (maksimum çalışma basıncı : 100 psı.Maksimum sıcaklık derecesi : 350 F) SAEJ20 endüstri standartlarını karşılar ve aşar, ağır hizmet tipi basınç bağlantıları için idealdir ve yüksek sıcaklık uygulamaları için mükemmel direnç sağlar.Duvar kalınlığı : 5mm. sıcaklık aralığı : -65 derece F ila + 350 derece F (177 derece C).UV ve ozona dayanıklıdır.HPS performans silikon geçiş kaplin hortum azaltılması tasarlanmış ve çeşitli endüstri standartlarında belirtilen yüksek performans gereksinimleri, bu Yarış Otomotiv Sanayi, Turbo dizel kamyonet gibi ağır ekipman ve makine, özel soğutma sistemi, DİY Turbo intercooler boru üretimi, ticari kamyon, otobüs, deniz, askeri araçlar, havacılık, jeneratörler, tarım traktörleri, inşaat ve genel karşılamak için tasarlanmıştır.Silikon hortum yakıt veya yağ ile uyumlu değildir; ancak hava, su ve soğutma sıvısı gibi Donma önleyici maddelerle uyumludur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!