• Yeni Kız
Sevimli Bebek Loving Naturals Tarafından Tüm Doğal Güneş Koruyucu Spf 30 + Yürümeye Başlayan Çocuklar ve Yetişkinler için Olmayan Nano Çinko Oksit 4.3 Oz UVA / UVB

Sevimli Bebek Loving Naturals Tarafından Tüm Doğal Güneş Koruyucu Spf 30 + Yürümeye Başlayan Çocuklar ve Yetişkinler

Alıcı reytingleri:
₺ 77.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

100 DOĞAL GÜVENLİ MALZEMELER Bebekler yürümeye başlayan çocuklar ve çocuklar için doğal Güneş Koruyucumuz, doğal ve sağlıklı bir his sağlamak için tüm doğal malzemelerden yapılmıştır.GÜVENLİK açısından YÜKSEK dereceli Doğal Güneş Kremi bebekler çocuklar ve yetişkinler için güvenlidir hiçbir sentetik veya kimyasal Bileşen kullanılmaz.SUYA dayanıklı Çocuklar için Doğal Güneş Koruyucumuz çocuğun vücuduna ve yüzüne uygulanabilir ve her uygulamada 40 dakikaya kadar suya dayanıklıdır.ZULÜMSÜZ GLUTENSİZ ve VEGAN-Doğal Güneş Koruyucu bileşenlerimiz ve formüllerimiz hayvanlar üzerinde asla test edilmez Loving Naturals, Leaping Bunny Programının bir parçasıdır.GENİŞ SPEKTRUMLU UVA / UVB KORUMASI-Bebekler için Doğal Güneş Koruyucumuz, nano olmayan çinko oksit ve organik yağların sinerjik bir kombinasyonu ile elde ettiğimiz bir SPF 30 + Kapsama Alanı sunar.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!