• Yeni Kız
Ladaidra Kahverengi fhgksm 500 Adet Teşekkür Ederim Etiketleri Yuvarlak Sarma Etiket Hediye Çantası Sızdırmazlık Etiketleri Tebrik Kartları için Ideal Parsel Şeker Çanta

Ladaidra Kahverengi fhgksm 500 Adet Teşekkür Ederim Etiketleri Yuvarlak Sarma Etiket Hediye Çantası Sızdırmazlık

Alıcı reytingleri:
₺ 233.40

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yuvarlak Etiket çapı : 1.Kendi kendine motive edici faaliyetlerini teşvik etmek için bu güzel çıkartmaları çocuk gömleklerine de uygulayabilirsiniz.Yuvarlak Etiket çapı : 1.Sızdırmazlık etiketleri, doğrudan ve içtenlikle minnettarlığınızı ifade eden çeşitli benzersiz sanat kelimeleri "MUTLU YAZI", "İÇERİDEKİ GÜZEL şeyler" tasarımlarına sahiptir.500 Adet ambalaj çıkartması rulosu.Gibi çoğu yüzeyde mükemmel çalışır.Izin lütfen 0-1 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.87-3sticker Çapı : Yaklaşık.Şartname : Renk : Çeşitli renklertipi : A164; A165; A166;Miktar : 500 Parça/Rulo Bant Rulo Çapı : Yaklaşık.PREMİUM VE KENDİNDEN YAPIŞKANLI.Gibi çoğu yüzeyde mükemmel çalışır.Kendi kendine motive edici faaliyetlerini teşvik etmek için bu güzel çıkartmaları çocuk gömleklerine de uygulayabilirsiniz.Kendinden yapışkanlı etiketler, kağıt kutusu, plastik torba, çeşitli hediye kutusu, cam şişeler, tebrik kartları, çiçek buketleri, parseller, şeker torbaları vb. 110g Package İçerir : 1 Rulo Teşekkür Ederim Stickersnote : 1.Özellikle fırıncılık, çevrimiçi butikler ve perakendeciler, küçük işletme sahipleri vb.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Taşımak için küçük ve kolay.GÜZEL VE PRATİK.ÇOKLU KULLANIM YÖNTEMLERİ.ÇOKLU KULLANIM YÖNTEMLERİ.Hediye paketleme, zarflar, ambalajı kişiselleştirmek için mükemmeldir.ZARİF SARMA ETİKETİ.500 Adet ambalaj çıkartması rulosu.

Ürün hakkında

Color:
Assorted Colors
Type:
A164; A165; A166;
Quantity:
500 Pieces/Roll
Tape Roll Diameter:
Approx. 7.3-7.6cm/2.87-3in
Sticker Diameter:
Approx. 3.8cm/1.5in
Material:
Coated Paper+Adhesive
Weight:
Approx. 110g
Package Includes:
1 Roll Thank You Stickers
note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!