• Yeni Kız
ABD'de Yapılan Supercut Şerit Testere Bıçağı 56 7/8 inç X 3/8 inç X .Ahşap, Alüminyum ve Diğer Malzemeleri Kesmek için 014 inç, 6 TPI Karbon Takım Çeliği

ABD'de Yapılan Supercut Şerit Testere Bıçağı 56 7/8 inç X 3/8 inç X .Ahşap, Alüminyum ve Diğer Malzemeleri

Alıcı reytingleri:
₺ 40.98

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

%100 ABD'de üretilmiştir-ABD'den başka hiçbir yerde üretilmemiştir. %100 SINIRLI ÖMÜR boyu KAYNAK GARANTİSİ-Yorulmaya dayanıklı birinci sınıf karbon takım çeliği bıçağı, üstün kaynağımızla kaynaşmış en zorlu alaşımlarla üretilmiştir.EN KARMAŞIK KESİKLER-Ağır hizmet tipi ve ısıl işlem görmüş tırmık dişi tasarımı .keskin bükülmeye ve yüksek hızlara dayanabilen 014 kalınlıkta bıçak.ÇOK YÖNLÜ-Her türlü ahşap ve demir dışı metalleri (bakır, pirinç, alüminyum) kesin.2 veya 3 tekerlekli masa üstü şerit testereler için en iyi bıçak.Bu birinci sınıf karbon takım çeliği şerit testere bıçağı, 2 veya 3 tekerlekli masa üstü şerit testereniz için özel bir bıçaktır.Bu bıçak, keskin esnemeye ve yüksek hızlara dayanabilmesi için yüksek silikon içerikli özel ısıl işlemle daha ince ve daha sert olan özel bir malzemeden yapılmıştır.Yapısal şekiller ve ince malzemeler için mükemmeldir ve güvenliği sağlamak ve keskinliği korumak için özenle tasarlanmış bir kapta paketlenmiştir.Bu bıçağı testerenizde deneyin-performansı ve daha uzun ömürlülüğü ile heyecanlanacaksınız life.It ayrıca her kaynakta sınırlı ömür boyu kaynak garantimizi taşır.Bu ne ile uyumlu?10 " Craftsman VS 24453 ve Tek Hızlı 24460, Shopcraft ve Duracraft VS312 ve BBS412 ve diğerleri.Hangi malzemeyi kesebilir? Bakır - ahşap - Pirinç - Alüminyum KAYNAK ÖMÜR boyu GARANTİ Şerit Testere malzeme veya incelenmesi üzerine işçilik arızalı olduğu kanıtlanan hangi şerit testere bıçakları tüm kaynaklar garanti, alıcı (birlikte) satış ile satın alındığı yer ve Tarih gösteren fatura ürün iade koşuluyla bedelsiz fabrikamıza tamir edilecek veya değiştirilecektir Super Cut SINIRLI.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!