• Yeni Kız
Rosie Çıkartmaları Mr Fusion Geleceğe Dönüş Die Cut Vinil Decal Sticker Araba Kamyon Motosiklet Pencere Tampon Duvar Dekor İçin boyut - [12 inç/30 cm] Geniş Renk-Parlak Siyah

Rosie Çıkartmaları Mr Fusion Geleceğe Dönüş Die Cut Vinil Decal Sticker Araba Kamyon Motosiklet Pencere Tampon

Alıcı reytingleri:
₺ 138.90

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

100 % ABD'de yapılan.İthal değil!.Vinil kesim çıkartması sticker.Basılı değil.Arka planı temizle.Yüksek kaliteli açık 6 sınıf vinyl.No solma / çatlama.Herhangi bir sert, pürüzsüz yüzeye monte edin.Kolay soyma ve uygulamak.Kurulum talimatları pakete dahildir.Çıkartma etiketlerimiz ABD'de 6 yıllık yüksek kaliteli dış mekan kullanılarak üretilmektedir.yıllarca solmayacak veya çatlamayacak kaliteli vinil malzeme.En yüksek kalitede çıkartma çıkartmaları üretmek için en gelişmiş profesyonel sınıf ekipmanları kullanıyoruz.Çıkartma etiketlerini hemen hemen her sert, pürüzsüz yüzeye uygulayabilirsiniz.Çıkartma montajı basit bir soyma ve uygulama işlemidir.Grafiği sola veya sağa çevirmek veya farklı bir grafik rengi gibi özel bir isteğiniz varsa, lütfen bize bir mesaj gönderin.Mevcut vinil renkleri parlaktır : Beyaz, Siyah, Mavi, Koyu Mavi, Gök Mavisi, Kahverengi, Bordo, Altın, Gri, Yeşil, Kireç Yeşili, Turuncu, Pembe, Sıcak Pembe, Mor, Kırmızı, Gümüş ve Sarı - MAT : Beyaz, Siyah.Mevcut renkler için yukarıdaki resme bakın. *** NOT * * * Kamyonda gösterilen etiket kolay görüntüleme için büyütülmüştür, bu nedenle sipariş verirken lütfen bedeninizi ve renginizi buna göre seçin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!