• Yeni Kız
Öğrenme Kaynakları Harfler için Pop, Çocuklar için Paskalya Oyuncakları, Erken Phonics Oyunu, Alfabe Tanıma, abc'ler, 8 Pop Kart, 4 Yaş, Sınıflar PreK

Öğrenme Kaynakları Harfler için Pop, Çocuklar için Paskalya Oyuncakları, Erken Phonics Oyunu, Alfabe Tanıma,

Alıcı reytingleri:
₺ 29.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Alfabe tanıma ve harf seslerini başlatmak için Harfler için bu eğlenceli POP kutusuna ulaşın.Hareket halindeyken alfabe tanıma ve başlangıç harfi seslerini pratik yapın!.POP seti, 100 kalıp kesilmiş patlamış mısır kartı içerir - büyük ve küçük harfler artı oyuncuları tüm patlamış mısırlarını kartona geri koymaya zorlayan POP kartı.Kutu önlemler 3"L x 3"W x 6.25"H, yaş için Eğlenceli 4+.ÖĞRENME armağanını verin : İster tatiller, doğum günleri için alışveriş yapıyor olun, ister sadece Öğrenme Kaynaklarından gelen oyuncaklar, her hediye verdiğinizde yeni öğrenme eğlencesini keşfetmenize yardımcı olur!Cadılar Bayramı, Noel, Çorap Dolguları, Paskalya Sepetleri Dolguları veya hatta Evde eğitim için ideal bir hediye.Ürün Açıklaması Çocuklar patlamış mısır eğlencesi ile büyük ve küçük harf tanıma pratiği yapacaklar.Bir patlamış mısır kartı seç, mektubu yüksek sesle söyle ve çekirdeği sakla.Bir POP çekirdeği çekin ve tüm parçalarınız geri dönün.92 Mektup kartları, 8 Pop kartları, spinner ve kılavuzu içerir.Üreticiden alfabe tanıma ve harf seslerini başlatmak için bu eğlenceli kutuya ulaşın.100 Kalıp kesilmiş Patlamış mısır kartı içerir-büyük ve küçük harfler artı oyuncuları tüm Patlamış mısırlarını kartona geri koymaya zorlayan Pop kartı.Harika bir yakala ve git oyunu.Kutu önlemler 3"L x 3"W x 6 1/4"H. 2-4 oyuncular için.Sınıflar Pre K+.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!