• Yeni Kız
Ahşaptan Fayansa/Ahşaptan Vinile Metal Zemin Geçiş Şeridi, Eşik Geçiş Şeridi Halı Kaplamaları, Kapalı Tekerlekli Sandalye Rampası için Kaymaz Döşeme Redüktörü (Renk: Siver, Boyut: 150cm / 59in)

Ahşaptan Fayansa/Ahşaptan Vinile Metal Zemin Geçiş Şeridi, Eşik Geçiş Şeridi Halı Kaplamaları, Kapalı Tekerlekli

Alıcı reytingleri:
₺ 241.20

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【DAYANIKLI ALÜMİNYUM】 : Birinci sınıf alüminyumdan yapılmış zemin geçiş şeridi, yoğunluk ılımlı, güçlü yük taşıma kapasitesi ve yüzey düz ve kaymaz.Kullanılabilir yükseklik aralığı : 1-3,5 cm (0,4 inç-1,4 inç). 【ÇOK AMAÇLI GEÇİŞ ŞERİTLERİ】 : Taşınabilir giriş redüktörü yaşlı konut evleri, halıdan banyo kapısına, süpürme robotu, halı ve yer karoları arasındaki eşik geçişi, zeminden halıya, halıdan zemine ve kenar süsleme dekorasyonu için mükemmeldir. 【KESİLEBİLİR】 : Uzunluk için 7 seçenek vardır : 90/100/110/120/130/140/150 cm.Geçiş rayı demir testeresi ile istenilen uzunlukta kolayca kesilebilir. 【KOLAY KURULUM】 : Kurulum : Süper yapıştırıcı kurulumu, delme sorununu ortadan kaldırmanıza ve kurulumu kolaylaştırmanıza olanak tanır.Not : Süper yapıştırıcıyı hazırlamanız ve kendiniz yapıştırmanız gerekir. 【TATMİN EDİCİ HİZMET】 : Müşterilerimize kaliteli ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz, herhangi bir sorunuz varsa, doğrudan müşterimizle iletişime geçebilirsiniz, size 24 saat boyunca özel rehberlik sağlayacağız. ●Açıklama : Özellikle estetik bir yüzey için zemin geçiş şeridi Farklı zemin kaplamalarını birleştirirken, özellikle zemin yüksekliğindeki farklılıkları telafi etmeleri nedeniyle halıları parke veya fayans ile birleştirmek için ideal bir çözümdür. ●, Ev ın ın normal/39.4 , 110 cm/43.3 , 120 cm/47.2 , 270 kg/600 kg●Özellikler-1.4 in 130cm/51.2 , 55in 140cm/150cm/59in Width : 10 cm (3.9) Uygun Yükseklik Farkı : 1 cm-3.5 cm (0.4) Ağırlık Kapasitesi : Ağır alüminyum dayanıklı yüksek Yaya Trafiği alanları Özelleştirilebilir Malzeme : Aluminum Size () : 90cm/description özellikler : .300 kg'a kadar(660 lbs) kapasiteyi destekler.Kapılarda, odaya giriş yollarında veya iki düz olmayan döşeme yüzeyinin birleştiği diğer yerlerde kullanım içindir.Geçiş rayı ile istenilen uzunlukta kolayca kesilebilir hacksaw.It yürüteç / tekerlekli sandalye veya süpürme robotlarının kapıdan geçmesine daha iyi izin verebilir.Evde maç için pek çok renk vardır.●Paket içeriği : 1 x Zemin Geçiş Şeridi●Not : Manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm hata olabilir.Işık fotoğrafçılığı ve farklı ekran, fotoğraftaki nesnelerin renginin gerçek olanlardan farklı olmasına neden olabilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!