• Yeni Kız
Lexuma XStrip-ABD Tipi 15A Prizler Güç Şeridi Dalgalanma Koruyucusu 3 Çıkışları ve 4 USB Bağlantı Noktaları Mini USB Güç Şeridi

Lexuma XStrip-ABD Tipi 15A Prizler Güç Şeridi Dalgalanma Koruyucusu 3 Çıkışları ve 4 USB Bağlantı Noktaları

Alıcı reytingleri:
₺ 62.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

► 3 yuva + 4 USB Bağlantı Noktası : Bu ABD güç şeridi 3 yuva ve 4 USB bağlantı noktası ile tasarlanmıştır.Bilgisayarınızı ve akıllı telefonlarınızı aynı anda şarj edebilirsiniz.USB bağlantı noktalarına sahip bir güç şeridi almak, küçük ofisler için biraz yer kazandırabilir, aynı zamanda hem elektronik cihazlar hem de küçük günlük araçlar için şarjı destekler. ► Kompakt ve Taşınabilir : 21.2 uzunluğunda, USB bağlantı noktalarına sahip bu güç çubuğu, şimdiye kadarki en taşınabilir olanıdır seen.It bavullarda kolayca taşınabilir ve seyahatlerinizde yanınızda getirebilirsiniz.Bavula kolayca koyabilir veya seyahat çantalarında taşıyabilirsiniz.USB fişleri çoğu pansiyon ve otel için geçerlidir.Bu güç çubuğuyla birden fazla cihazı şarj edebilirsiniz ve USB bağlantı noktaları için de savaşmanıza gerek yoktur. ► LED Göstergesi : Kırmızı LED ışıkları ile, güç şeridinin açık olup olmadığını öğrenebilir ve karanlıkta kolayca tespit edebilirsiniz. ► Kablo Uzunluğu : 1.2 m. ► USB Çıkış Derecesi : 5 V / 6 A.4 USB bağlantı noktası ve 3 soketli bu Mini ABD güç şeridi, seyahatleriniz için kolayca taşıyabileceğiniz kadar taşınabilir!Mini ama güçlü bir USB Güç Şeridi olan Lexuma XStrip, birden fazla özelliğe sahip temiz ve şık bir güç çubuğu tipi tasarıma sahiptir.4 USB bağlantı noktası ile donatılmış XStrip USB Güç Şeridi, akıllı telefonlar, tabletler, kameralar ve daha fazlası gibi tüm USB şarj cihazlarıyla uyumludur.Üç topraklı priz, bilgisayarlar, yazıcılar, lambalar, saç kurutma makineleri veya diğer sinema sistemleri gibi günlük yaşam aletleri ve elektroniklerle kullanım için mükemmeldir.XStrip USB Güç Şeridi, seyahat ederken çakmağı paketlemek için de en iyi çözümdür.Piyasadaki çoğu 3 AC alternatifinden daha küçük olan bu USB güç şeridi ultra küçük ve hafiftir.XStrip, gezginlerin veya sırt çantalı gezginlerin seyahat ihtiyacını karşılamak için yeterli güç (15 A/110 V-240 V) sağlaması için taşınabilir bir seçimdir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!