• Yeni Kız
Bewinner Kablolu Telefon, Arayan Kimliği Ekranı Olmayan Sabit Hatlı Telefon, Ev için Masaüstü Duvar Telefonu, Flaş İşleviyle Uyumlu / Sessiz / Tekrar Arama (Beyaz)

Bewinner Kablolu Telefon, Arayan Kimliği Ekranı Olmayan Sabit Hatlı Telefon, Ev için Masaüstü Duvar Telefonu,

Alıcı reytingleri:
₺ 54.57

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Küçük Sabit telefon】 Zarif ve kompakt, fazla yer kaplamaz. 【Duvar Telefonu】 Duvar telefonu olarak kullanmanız gerekiyorsa, standart rj11 montaj tırnaklarıyla hizalanamaz.Ürün asılı çivilerle donatılmamıştır, uygun çivileri kendiniz bulmanız gerekir. 【Telefon hattı ile güçlendirilmiştir】 RJ45(6 P2 C) Telefon hattı ile güçlendirilmiştir, pil gerektirmez.Basit ve kullanışlı, enerji tasarrufu ve çevre koruma. 【More Function】 With flaş fonksiyonu ve çağrı dilsiz function.No arayan kimliği ekranı.Son numarayı tekrar arama fonksiyonu ile. 【%100 Memnuniyet Garantisi】 Ürünle ilgili sorularınız varsa veya memnun değilseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin, size en iyi çözümü sunacağız.Sizin memnuniyetiniz bizim ana endişemizdir. 1. Masaüstüne veya duvara yerleştirilebilir. 2. Flaş fonksiyonu ve çağrı sessiz fonksiyonu ile. 3. Telefon hattı ile çalışır, pil gerektirmez.Basit ve kullanışlı, enerji tasarrufu ve çevre koruma. 4. Arayan kimliği görüntülenmiyor. 5. Zarif ve kompakt, fazla yer kaplamaz. 6. Son numarayı tekrar arama fonksiyonu ile.

Ürün hakkında

Power supply:
telephone line power supply, no external power supply required
Telephone line interface:
RJ45 (6P2C)
Placement:
support wall hanging and place on the desktop
Size:
about 18*6*7cm/7.09*2.36*2.76in
Caller ID:
No
Number storage:
No
Color:
Black, White, Red(optional)
Package List:
1 * Telephone :
1 * Telephone Line :
1 * Handle Line :
1 * Handle :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!